Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves szűz fiú vagyok ....

24 éves szűz fiú vagyok . Lesz nekem csajom?

Figyelt kérdés
Ha helyzet az hogy 24 éves vagyok és szűz. Nem a külsővel van a gondom. meg már randiztam is lányokkal. de tovább nem jutottam el. én nem tudom azt mesélni hogy több hónapos vagy több éves kapcsolatom volt. Meg mondták nekem hogy rosszul ismerkedek. Unalmasnak és komolynak mondanak. Pedig én is tudok nevetni és is tudok viccelődni és sok mindenről beszélni. Csak a helyzet az amikor írok egy lánynak hogy szeretnék vele találkozni vagy beszélgetni, akkor szó szerint levegőnek néznek van olyan is aki hülyének. Általában úgy kezdem szia mi újság ? vagy szia mi újság ? miket szeretsz csinálni ? vagy szia néztem az adatlapodat és elragadtál engem a szépségeddel stb stb sok verziót ki próbáltam. de nem lett belőle semmi. Most nem csak az lenne a célom hogy dugjak és ott hagyjak egyből valakit. Mondjuk attól függ hogyan alakul. Azt is mondták lexikális vagyok. meg hogy nincs szexuális kisugárzásom. Pedig sokat beszélek a lányokkal. De az is baj hogy én csak barátkozok. nem térek rá egyből a lényegre.
2012. szept. 18. 01:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
09:41 Még szerencse hogy ez csak szerinted van, és a normális emberek maguk döntenek!
2012. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ha azt mondják, hogy túl lexikális vagy, akkor nem kell kimutatni az első pár alkalommal, hogy mennyi mindent tudsz. Átlagos pasi, tipikus szöveggel. Ismerkedésnél lazának kell lenni, nem pedig zseninek. Menni fog ;)
2012. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
azt mondták sokan nekem egy idősebb nő kéne és akkor meg nőne az önbizalmam és a szexuális kisugárzásom
2012. szept. 19. 14:52
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok hozzászólásokat. Nem szoktam úgy öltözködni hogy zokni és szandál
2012. szept. 20. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!