Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki 30 fölött is szűz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 14:41
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
59%
Én azt gondolom róluk, hogy szar lehet nekik.
2012. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
92%

Mar miert ne fordulhatna elo ilyesmi?


Rengeteg ember van, aki gatlasokkal, onbizalomhiannyal, onertekelesi gondokkal kuzd es ez kihat a parkapcsolati, szexualis eletukre is, sokan bele sem mernek kezdeni.


Ilyen esetekben valoszinuleg nem fog az illeto lemenni a szorakozohelyre, hogy osszeszedjen valakit, mert mar melyen bele van gabalyodva a gatlasai halojaba, raadasul nem is biztos, hogy csak ugy bele akar csapni a kozepebe, mikozben tele van belso bizonytalansaggal.


Aztan ott van a szulok hatasa is: lehet, hogy azt hallja sokaig a szuleitol, hogy meg ne foglalkozz a fiukkal/lanyokkal, inkabb tanulj, szerezz egy jo munkat, majd eljon mindennek az ideje, aztan valahogy beleragad ebbe az illeto, az evek meg repulnek es ahogy idosodik, ugy erzi egyre nehezebbnek, hogy belevagjon, halogatja, esetleg nem foglalkozik vele, ugy van vele, hogy majd lehet, hogy tenyleg jon valaki, ha itt van az ideje.


Sok dolog lehet a hatterben, szerintem erdekes es izgalmas neha a dolgok moge nezni es azon is elgondolkozni, hogy mik lehetnek a hatterben, mik munkalkodnak az adott emberben, milyen okok es hatasok alakitottak ugy a helyzetet, ahogy...

2012. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Persze, de szerintem ettől függetlenül az önbizalom hiányos és szülői tiltástól szenvedő emberek is éreznek szexuális vágyat amit ki kell elégíteni....
2012. szept. 21. 15:59
 24/45 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem kapkodja el. Voltam már olyan csajjal aki 30 fölött veszítette el, de azóta igyekszik bepótolni a lemaradást. (ilyen szexuális étvégyat se előtte, se utána nem láttam)
2012. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez akkor se normális dolog....
2012. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
63%
Azt, hogy szuz.
2012. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Mit gondoljak róla? Ugyan olyan ember mint bárki más! Nem a szüzességnek kéne lenni a normális és nem normális mérőjének! Lehet sokkal kultúráltabb és okosabb mint a "nem szüzek"! Ha Ő így döntött akkor ez van ettől még nem kell lehordani. Az is lehet, hogy nem is érdekli és aszexuális és ez sem megvetendő! Ha meg önbizalom hiányos meg hasonló azt meg neki kell megoldani attól még nem fogom lenézni, hogy nem feküdt le egy nővel vagy férfival se.
2012. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Kérdező, attól még, hogy vannak vágyai, ezeket automatikusan ki is tudja elégíteni? Szerinted ez úgy megy, hogy odamegy egy lányhoz, azt mondja neki, hogy gyere, szeretkezzünk és máris mehet a menet?

Mert, ha tényleg így gondolod, akkor jogos volt a korlátozott észre utaló megjegyzés. ami pedig a szórakozóhelyet illeti, ezerszer használt, valós tartalom nélküli sztereotípia. Vannak sokan, akiknek soha nem volt ilyen élményük. És most természetesen azokról beszélek, akik egyébként szeretnék.

2012. szept. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... én tapasztalatból mondtam a dolgokat... mert röhögve válogathatnék a jobbnál-jobb srácok közül, hogy kivel szexeljek ha éppen unatkozom... tehát nehezen tudom elképzelni, hogy más ne találna akárcsak egy embert.. ;)
2012. szept. 23. 17:47
 30/45 anonim ***** válasza:
Nehezen tudod elképzelni? De hát nem talál, baszod. Mit tudsz nehezen elképzelni, a valóságot? Csak megismételni tudom a 18-as hozzászólásomat ezek után...
2012. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!