Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most lesz az első, hogy...

Most lesz az első, hogy csináljam h jó legyen mindkettőnknek? Pl. H egyszerre mennyünk el stb?

Figyelt kérdés
15éves vokés van egy lány akivel valószínű lefogunk feküdni, és a tapasztaltak segítségét kérném h mit h csináljak, mert az elmélettel tisztába vagyok csk jó lenne ha még jobban tudnám.pl. h csináljuk h egyszerre mennyünk el stb. köszi)
2009. júl. 30. 17:38
 1/6 anonim válasza:
90%
nem fogtok egyszerre elmenni...
2009. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen erre énis gondoltam csk már véletlenül rányomtam és nemtuttam átszerkeszteni:)

akkor csk annyit h hogy tudnám a legjobbat kihozni, mit és hogy csináljak?előjáték stb

2009. júl. 30. 17:44
 3/6 anonim válasza:
90%
Azt nem írtad, hogy a lánynak is ez lesz-e az első alkalom... Szerintem az első épp azért jó, mert nem tökéletes. Ne görcsölj rajta, mert úgy csak rosszabb lesz, és hidd el, ha majd ott leszel, menni fog magától. Mások tapasztalataitól Neked még nem fog könnyebben menni!
2009. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen mindkettőnknek az 1.:)

és köszi=)

2009. júl. 30. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz ! Az ember akkor csinálja a legjobban ha már tapasztalt. Az első sztem mindenképpen érdekes,mivel még nem éreztél olyat. De a fájdalmat nehéz elkerülni a lány részéről. Figyelj rá miközben csináljátok, többször kérdezd meg hogy fáj-e, meg hogy lenne a jó neki. Neked (pasiknak) meg mindig jó !
2009. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a helpet, megfogadom:)
2009. aug. 3. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!