Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi időt célszerű várni a...

Mennyi időt célszerű várni a szex-szel? Mindkettőnknek első.

Figyelt kérdés
Mindketten szüzek vagyunk, én 21/F, ő 19/L, sajnos csak ritkán tudunk találkozni. Szerintetek mikor érdemes felhozni a témát, mikor vágjunk bele?
2011. ápr. 28. 23:30
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem tudjátok azt,mikor a legalkalmasabb..ez magától jön. Előre nem mindig jó tervezni,mert szarul sülhet el, és akkor utána a kedvetek is elmegy.
2011. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
amikor mindketten akarjátok.ez nem időtől függ
2011. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam ő mikor akarja? Nekem kéne kezdeményeznem.
2011. ápr. 28. 23:38
 4/7 anonim ***** válasza:
hát általában olyan 10-12 év az ideális idő a járástól számítva.
2011. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam 1 hónap az az idő ameddig időt adok hogy kitalálja mit akar. Az első komolyabb kapcsolatommal még neten ismerkedtem meg 1 hét msnezés után első találkozásnál megtörtént aminek meg kellett történnie. Tök jó kapcsolat volt 1,5 évig tartott. Az a véleményem ha már együtt vagytok felesleges 1 perccel tovább is húzni a másik agyát, mert még a végén megunja. Bár az itteni vélemények eltérnek nekem meggyőződésem hogy az én hozzáállásom a nyerő.
2011. ápr. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első barátommal 10 hónapot vártunk, akkor mindkettőnknek az volt az első, 2 évig jártunk. A második barátommal 4 hónap után történt meg, és 3 éve együtt vagyunk.


Mivel ritkán találkoztok ezért szerintem nem kell annyira elsietni a dolgot.


* Honnan tudjam ő mikor akarja? Nekem kéne kezdeményeznem.


Ez meg egy jó nagy butaság, mert nálunk pl. én kezdeményeztem, és nem úgy, hogy ráugrottam és na akkor mehet a dolog, hanem apró megjegyzéseket tettem és ő természetesen vette a lapot. Aztán beszélgettünk róla, (elsősorban inkább a védekezésről), hogy ne ott derüljenek ki a dolgok, hanem előre le legyen tisztázva.


22/L

2011. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát én 16 voltam amikor elvesztettem szüzességem a barátommal,aki 18 volt akkor és már nem szűz,még 1 hónapja sem voltunk együtt és lefeküdtünk, nem bántam meg és azóta is lassan 1 éve együtt vagyunk, én már 17 ő pedig 19 :))
2011. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!