Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves szűz fiú szeretne...

15 éves szűz fiú szeretne lefeküdni a barátnőjével, hogyan tudok segíteni neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

15 éves a fiú, első együttlétére készül. De a barátnője (aki már nem szűz!) nagyon fiatal, csak 13 éves. Próbálom lebeszélni róla, mert a lányka nagyon fiatal még. Mondtam neki hogy idősebb lányt keressen, főleg az első alkalomra. Egyébként a fiú eléggé szégyenlős. Én nyíltan beszélgetek vele a szexről, próbálok önbizalmat adni neki, de konkrétan "besegíteni" (értsd: szexuálisan) nem fogok, mert 33 éves vagyok és családom van.

Szerintetek félreérthető az ÉN viselkedésem? Nem akarom hogy azt higgye, közeledek felé... Deaz édesanyjának van új családja, s nincs elég ideje a kamasz fiára.


2012. szept. 10. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fiú is túl fiatal...
2012. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
X8 vok: Mennyire viseled a sziveden a sorsát? Ha nagyon, akkor: privi.
2012. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen te egy anya szerepét töltöd be ezért talán jobb lenne ha megpróbálnál anyaként állni a dologhoz. De ismerve 15 évesen hogyan gondolkodik az ember nem tudod lebeszélni róla viszont felvilágosíthatod a nemi együttlétről és veszélyeiről.
2012. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mielőtt megtörtént volna a nagy esemény, szakítottak. Most egy idősebb lányt talált...

Köszönöm a véleményeket.

2012. okt. 13. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!