Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves szűz fiú szeretne...

15 éves szűz fiú szeretne lefeküdni a barátnőjével, hogyan tudok segíteni neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

15 éves a fiú, első együttlétére készül. De a barátnője (aki már nem szűz!) nagyon fiatal, csak 13 éves. Próbálom lebeszélni róla, mert a lányka nagyon fiatal még. Mondtam neki hogy idősebb lányt keressen, főleg az első alkalomra. Egyébként a fiú eléggé szégyenlős. Én nyíltan beszélgetek vele a szexről, próbálok önbizalmat adni neki, de konkrétan "besegíteni" (értsd: szexuálisan) nem fogok, mert 33 éves vagyok és családom van.

Szerintetek félreérthető az ÉN viselkedésem? Nem akarom hogy azt higgye, közeledek felé... Deaz édesanyjának van új családja, s nincs elég ideje a kamasz fiára.


2012. szept. 10. 15:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha hiszed, ha nem, nem E/3-ban beszélek, hanem a valóságot írtam le. 33 éves nő vagyok és egy kedves ismerősöm fia barátként tekint rám, és megosztja velem a problémáit, kérdéseit. Csak nem tudom rá- vagy lebeszéljem-e a szexre/szexről. Túl fiatal a barátnője...
2012. szept. 10. 15:45
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt itt egy válasz, ami azóta eltűnt, arra reagáltam.
2012. szept. 10. 15:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Tájékoztasd, hogy bűncselekményre készül (megrontás). Ja, és ha támogatod benne, akkor te is.
2012. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ajánld neki, hogy előbb csak pettingeljenek. Akár részletekbe is belemehetsz hogyan. Amúgyis az a normális, ha az első szex előtt már sokat pettingel egy pár, hogy belejöjjenek az iylen dolgokba.
2012. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz,hogy 13 évesen nem szűz,de ha ekkora ribanc dugja meg ..
2012. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen beszéld le! 15 éves, mit gondolsz? A lány meg 13... még akkor is, ha már nem szűz, fiatal.

33 éves vagy! Te mikor veszítetted el? Gondolkozz, kérlek!

2012. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja és igen! Mivel bűncselekményt követ el és,ha támogatod akkor bűntársnak számítasz ami komoly következményeket vonhat maga után .
2012. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A 13 éves lány tényleg fiatal. Hivatalbol védelem alatt áll. Te bármit teszel a pár érdekében rád lehet huzni a vizes lepedöt. Én nem értenélek félre, söt megértelek, de nagyon legyél ovatos. Inkább szerezz a srácnak egy 14 fölötti lányt valahogyan.
2012. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kisebb lenne a baj, ha a "jó cél érdekében feláldoznád" magad! De szerintem a fiú nem készül bűncselekményre! Ez akkor lenne bűncselekmény, ha ő már nagykorú lenne. Viszont mindenképpen kényes ügy! Én se rá, se le nem beszélném. Inkább azt mondanám neki, hogy a lány túl fiatal még, nem biztos azt kapja tőle majd, amire számít. De döntenie ebben egymagának kell!
2012. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A lány túl fiatal, én is így gondolom. Próbálom arra terelni hogy keressen egy idősebb lányt. Abból baj nem lehet.
2012. szept. 10. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!