Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok többsége hány éves...

A lányok többsége hány éves korukban kezdtek el a sex témában érdeklődni és kezdik el nagyon kívánni?

Figyelt kérdés
De úgy hogy elhatározzák és nem félnek megvalósítani! Arra akarok kilyukadni, hogy az egész sex témára a lányoknak kb hány éves korban érik meg az eszük?
2009. júl. 29. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Én 14 évesen már kívántam, de kizárólag csak elméletben és fantáziában, úgy általánosságban, nem konkrét ismerős személlyel. Azt, hogy csinálom valakivel, el sem tudtam volna képzelni.

19 voltam, amikor a férjemmel kezdődött a kapcsolatunk. Előtte én már két éve fülig szerelmes voltam belé, de a szex vele még csak eszembe sem jutott. Akkor tört rám a vágy életemben először, amikor először átölelt. Na aztán én is "kapartam a falat".

2009. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
18 éves lány vagyok.Engem nem igazán érdekelt a szex míg össze nem jöttem a barátommal akivel egy éve vagyok együtt.Szerintem nem kell elkapkodni megkell várni azt akinek majd igazán szeretnéd odaadni magad.
2009. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

23:46 : "szerintem meg arra akartál kilyukadni hogy van egy fiatalabb lány aki tetszik és kíváncsi vagy hogy akarja-e?

" Pontosabban van egy egy éves kapcsolatom :)

2009. aug. 3. 23:29
 14/14 anonim válasza:

Én már nagyon fiatal korom óta végzek önkielégítést.. (8-9)

Nagyon "kanos" vagyok. Történtek is már dolgok.., de még nem feküdtem le senkivel. Minden esetre én kész vagyok, azt hiszem. Nem szeretnék már várni, mert nem bírom. Most úgy "beszélek", mint egy nimfomániás. -.- ..,vagy ez természetes, hogy ennyire akarom már a dolgot?

2011. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!