Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki vesztette úgy el a szüzessé...

Ki vesztette úgy el a szüzességét, hogy fiatalnak érezte magát és megbánta?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 14-16 éves lányokra főleg mert a fiuknak nem nagy gond ez :P
2009. júl. 29. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen vesztettem el, nem éreztem fiatalnak magam hozzá, mert a családi körülmények miatt sajnos hamar fel kellett nőnöm, viszont megbántam, mert csak azért történt az egész mert az exem megzsarolt. És amúgy nagyon rossz volt, ha lehetne kitörölném az emlékeimből.
2009. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hat en...14 voltam...nagyon szerettem a fiut de o csak kihasznalt.megbantam de nincs mit tenni
2009. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 15 éves voltam.Azzal a pasival még mindig együtt vagyok.2 éve.Én megbántam kicsit,mertnem ismertük egymást még annyira,a kíváncsíság hajtott mindkettőnket.De örülök hogy vele volt meg,neki is első volt.Csak jobb lett volna még pár évig ha nem történik meg.
2009. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
en
2009. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 16 évesen egy csak szex és más semmi kapcsolatba.. tudom h most sokat ribancnak tartanak de hát ez van hülye voltam.. nagyon hülye..
2009. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!