Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Üdv mindenkinek! A barátnőm...

Üdv mindenkinek! A barátnőm azt állította, hogy szűz, de az ujjam simán becsúszott neki, nem érzett fájdalmat, és vérzés sem lépett fel. Akkor most mi van?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 17:51
1 2
 11/17 anonim válasza:

Attól még szűz.Engem is amikor megujjaztak szűz voltam(ill.vagyok) és mégsem fájt sem vérzett..

Meg kell bíznod a barátnődben és semmi probléma nem lesz.

2012. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora egy ... vagy, miért nem kérdezted meg. Hogy lehet bizalom nélkül "kapcsolat"? Szegény csaj
2012. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ezt nézd át, csak hogy tudd mit keresel:

[link]

Különös tekintettel erre az ábrára:

[link]


Ha megengedi, hogy megcsodáld a szűzhártyáját, és nem találsz semmit, még akkor is lehet szűz, hiszen van akinek teljesen mástól szakad át még fiatalabb korában.


Egyébként mit ér egy kapcsolat bizalom nélkül?


Csak kíváncsiságból, hány évesen jelentkezik manapság ez a probléma?

2012. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt az első ujjazás, hogy kicsit fájt, de a barátomnak azt mondtam, hogy nem fáj, azért, hogy ne hagyja abba csak azért :)
2012. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 mindennévfoglalt? ***** válasza:

A szüzesség nem abban nyilvánul meg, hogy fáj-e neki, vagy hogy érzed-e a szűzhártyát....

Nem mindenkinek fáj ha elszakad. A szüzességet pedig ne úgy értelmezd, hogy van-e "még" szűzhártya......ha esetleg végzett már önkielégítést valami tárgyal korábban amit nem mer vagy nem akar elmondani neked akkor saját maga is elszakíthatta, vagy elég gyakori a sportolók körében, hogy bizony egy nagyobb megerőltetésnél is elszakadhat, amit még lehet ő sem érzett igazán.

Szóval ha azt mondja, hogy szűz, még lehet igaz, mert előtted még nem feküdt le senkivel. :)

2012. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem az első alkalom sem fájt,nemhogy az ujjazás. Najó egy minimálisan, mikor belém hatolt, de ez kb egyenértékű volt egy szuri fájdalmával, és fél pillanatig, szóval fel sem szisszentem. Vérezni egyáltalán nem véreztem, pedig szűz voltam. Mondjuk ez nálunk is érdekelte a barátomat, hogy hogyhogy ilyen simán ment minden.
2012. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én se véreztem, és nem is fájt. pedig szűz voltam. viszont volt (10 évvel később), hogy fájt is (mert nem voltam eléggé felizgulva), sőt, egyszer olyan is, hogy vérzett. pedig akkor már rég nem voltam szűz...azért végzett, mert kicsit durván csinálta a srác. nem kőbe vésett az, hogy fáj az első, és hogy vérzik.
2012. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!