Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Üdv mindenkinek! A barátnőm...

Üdv mindenkinek! A barátnőm azt állította, hogy szűz, de az ujjam simán becsúszott neki, nem érzett fájdalmat, és vérzés sem lépett fel. Akkor most mi van?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
........ grat..
2012. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És ezzel mi a probléma?
2012. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
lehetséges, hogy tényleg szűz volt, vagy egyszerűen a képembe hazudott?
2012. szept. 5. 17:56
 4/17 anonim válasza:
100%
uhh... nyugii nem hazudott...
2012. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor először ujjaztak én is szűz voltam.De simán ment,egy picikét fájt csak az első másodpercekben,de utána élveztem..Nem véreztem..Jó volt..És szűz voltam.
2012. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Nekem se fájt, és nemis véreztem, mégis szűz voltam..
2012. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

a szűzhártya az nem teljesen zárt,hanem van a közepén egy lyuk,amin a tampon is átfér.

látom nem vagy képben.

2012. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a szex előtt nem árt elővenni a biológia könyvet: szűzhártya alakja (sok variáció lehetséges), helye, vastagsága stb. témában.
2012. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A kettő nem függ össze.


A szűzhártya rugalmas, hártyás anyag, amin legalább egy lyuk van, itt távozik a menstruáció, ill. itt tudja felhelyezni a tampont. Már ha abból indulsz ki, hogy pl. ha normál tampont használ, akkor nem meglepő, hogy nem fájt neki és nem vérzett. Ráadásul, ha fel volt izgulva eléggé és nedves volt, sokkal kisebb az esélye, hogy fájjon vagy vérezzen.


Bízz meg jobban a barátnődben.

2012. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egyénfüggő. Én szűz vagyok, viszont eddig a barátom kétszer vagy háromszor próbált megujjazni, de mindig, hiába hogy csak épp az ujjhegyét nyomta be, fájt.

Kicsit aggódok is emiatt, hogy ennyire szűk vagyok...

Na de látod van akinek meg egyáltalán nem fáj, sőt élvezi már első alkalomkor.

2012. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!