Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudom, hogy kilyukadt...

Honnan tudom, hogy kilyukadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Megvolt az első alkalom, kellemes volt, nem fájt, de nem éreztem semmi olyat, ami arra utalt volna, hogy kilyukadt... ettől függetlenül még megtörtént?? :/ segítsetek
2012. szept. 1. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy?
2012. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

úristen... menj vissza legózni, de kifejtem neked ha akarod, mert úgy tűnik majd csak jövőre lesz biológia órád:

a szűzhártyád sportolás közben is kiszakadhat, vagy csak annyira rugalmas volt (mint nekem) h semennyire sem fájt, és nem is véreztél

a harmadik lehetőség h a párodnak olyan kicsi pénisze van, h nem éreztél belőle semmit.

2012. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megtortent, vagy ha amszturbaltall regen illetve tampont hasznaltal lehet mar akkor atszakadt es eszre sem vetted, elso szexnel meg nem volt minek fajnia.

Szerintem tuti atszakadt, de hogy meggyozodjel rola vegyel egy tukrot es huzd szet a puncid es nezd meg a huvelynyilast tukorben, ugy latszik hogy megvan-e vagy nincsen. En meg szuz vagyok, s meg is neztem magamnak es tisztan latom a szuzhatyam a tukorben

2012. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Istenem,mennyi bunkó ember...Minek írtok,ha nem vagytok képesek normális választ adni?

Vannak olyan közösülések amelyeknél nem lehet észrevenni, hogy kilyukadt, van akinél fájdalmasabb.

21 vagyok 18évesen vesztettem el, nekem sem fájt.

2012. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, hogy "megvédtél" :)) és köszönöm a választ is aranyos vagy :)
2012. nov. 19. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!