Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ujjazáskor észre vettem...

Nacui kérdése:

Ujjazáskor észre vettem valamit a hüvelyembe. Kemény és gömb alakú. Elvileg a méhszáj. Elvileg a szűzhártya a méhszáj előtt van nem? Akkor, ez azt jelentené, hogy valamikor tudtomon kívül kiszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Születésed pillanatába a reptoidok a méhedbe ültettek egy kristálygömböt. :D
2012. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha az ennyire pihent agyúak, akiknek mások csesztetésén kívül semmi dolguk sincs, nem válaszolnának -.-"
2012. aug. 23. 22:35
 3/15 anonim ***** válasza:
A szűzhártya a hüvely nyílástól 1-2 cm-re található, és akár valamilyen sport is elszakíthatja.A méhszáj meg kb. 15 cm mélyen van, bár kinek hogy...Lehet, hogy a G pontod duzzadt meg.Bár lehet, hogy hülyeséget írtam.Sztem meg kéne néznie egy orvosnak. 15/L
2012. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nacui, ő itt Viki, Viki,ő itt Nacui. Ismerkedjetek meg egymással.


[link]

2012. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Leszbi show lesz? :DDD
2012. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
szánalmasak vagytok...
2012. aug. 24. 12:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kellene üveggolyót lopni a játékboltból aztán meg elfelejteni...
2012. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
Hát baszátok meg mi a szart csinàl itt ojan aki ennyire gyerekes? Na takarofjon innen az aki ijen hülyeséget ir! Am bocs fiu vagyok csak gondoltam itt is lesznek ijen gyökerek bocsi ènegnéznèm szivesen xd meg el is venném a szűzességedet aranyom xd mégegyszer bocs de a ezek ne itt szorakozzanak
2012. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem élek az ajánlatoddal. Van rá alkalmas ember. Am az eddigi idióták között, te írtad a legnagyobb hülyeséget..
2012. aug. 26. 12:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha már ujjazod magad, attól is átszakadhat. És igen az a méhszájat.
2012. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!