Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meglehet még a szűzhártyám,...

Meglehet még a szűzhártyám, ha az ujjaim simán felmennek?

Figyelt kérdés

Igen, próbáltam megnézni, de nem látok semmi hártyaszerűt...

Még szűz vagyok, szoktam maszturbálni, az az igazság hogyha nagyon felizgulok, öt ujjam is felmegy. Nem öklözés, csak az ujjaim férnek be. Ennek ellenére lehet, hogy mégis megvan még a szűrhártyám? Az első fájhat vagy vérezhet így is?

Értelmes válaszokat légyszi.


2012. aug. 18. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha 5 ujjad felmegy, akkor nem igen fogsz vérezni, hacsak nem lóval csinálod.
2012. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na,akkor elég tág csaj vagy...Vagy picik az ujjaid.Hát,ha már magadba nyomkodtad az ujjaid,valószínű át szakították azt a hártyát.MIndegy,majd én szűztelenítelek.
2012. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, vékonyak az ujjaim...
2012. aug. 18. 19:31
 4/12 anonim ***** válasza:
a szűzhártyák is annyifélék ahány ember van. van akinek teljesen elzárja a hüvely bementet és szikével kell egy rést nyitni, hogy a vér távozni tudjon, van akinek meg szinte alig van. ugyanez vonatkozik a vastagságra is. kinek vastagabb kinek vékonyabb. ezektől függ, hogy ki mennyire vérzik az első együttlétkor.
2012. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Itt néhány kislány azt hiszi, hogy az első alaklom borzalmas kínok között erős vérzéssel történik meg... ne parázzatok már, nyilván ezért akarod elszakítani a szűzhártyád.
2012. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Vivi, te vagy az?
2012. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem Vivi vagyok XD

És nem félek az elsőtől, nem hiszem azt hogy borzalmas lenne és nem is akarom direkt átszakítani.

2012. aug. 18. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Há, má megtetted!!!
2012. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kleo25 ***** válasza:
Ha át is szakítottad a szűzhártyádat az nem jelenti azt hogy nem vagy szűz, mert a szüzesség elvesztése egy fiúval való szexuális kapcsolat létesítése. feküdj le egy fiúval és nem leszel szűz, nézd a jó oldalát biztos nem fog fájni.
2012. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bizony fájhat és vérezhet. Attól, hogy 5 ujjad éppen befért az még nem /*#*@s>. Nem is kell félned az elsőtől, de számolj rá érezni fogod. A szűrhártyáról nem tudok semmit, de a szűzhártyád valószínű még megvan.
2012. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!