Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Le szeretnek fekudni vele, de...

Le szeretnek fekudni vele, de hogy mondjam meg, hogy meg szuz vagyok? Es 31 eves? ( lany )

Figyelt kérdés
2 honapja jarunk, meg nem esett errol szo.

#azt tudja #hogy 31 vagyok. O 39.
2012. aug. 31. 00:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hova süllyednek még egyesek? Felfogni nem tudom, hogy lehetnek emberek olyan szánalmasak, hogy előbb elvesztik a szüzességüket, hogy a párjuknak azt mondhassák, már tapasztaltak. Ez számomra a legalja. Úgyhogy ne hallgass ilyenekre. Ha a barátod komolyan veszi a kapcsolatotokat és tényleg szeret téged, akkor emiatt nem fog elmenekülni, hanem elfogad minden tulajdonságoddal együtt, beleértve ezt is. Bár valószínűleg azért meglepődik majd és megkérdezi hogy-hogy még szűz vagy... de nehogymár ez szakítóok legyen, ha tényleg érzelmeket táplál irántad.


Az őszinteség mindenek felett. Ha emiatt lelép, akkor annyit is ért.

2012. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Utolso es utolso elotti valaszolok: azt hiszem, megmondom akkor elotte. Vegulis ez nem bun, nem?
2012. aug. 31. 15:06
 13/21 anonim válasza:
100%

Bűn? Na ne nevettess. Inkább erény.

Amúgy nem értem azt, aki pártolja a szüzesség elhallgatását. A kapcsolat alapja az őszinteség.

Egyébként a szüzesség érdekes téma: ha túl hamar veszítette el, akkor biztos gátlástalan fehérmájú az illető, de ha az átlagtól később(bár manapság már nem is tudom mi az átlag...), akkor biztos frigid.

Mondd el bátran!

2012. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn. Biztos megvan az oka, hogy még nem került erre sor, de ez NEM SZÉGYEN TÁRGYA! Akármennyire is ezt akarja elhitetni mindenkivel a társadalom meg az állítólagos "elvárások". Ez Te vagy, a párodnak így kell elfogadnia Téged, ha veled akar lenni. Szégyen az, ha hazudsz neki ebben.
2012. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

a 11-esnek tök igaza van!

Egyébként mi az oka, hogy eddig nem voltál még senkivel?

Vallási, egészségi, lelki?

2012. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Koszi a batoritast!


Igazabol semmi konkret oka nincs ( sem vallasi sem egeszsegugyi) egyszeruen valahogy igy jott ossze. Volt 3 baratom, de valamiert sosem jutottunk el odaig. Aztan kikoltoztem kulfoldre ( ennek mar 6 eve), ott meg mas dolgok kerultek eloterbe.

Emelett valoszinu kicsit magasra is tettem a mercet. Az ido meg csak telt es telt, ugy lettem egyre gatlasosabb :(

2012. aug. 31. 16:34
 17/21 Golan Trevize ***** válasza:

Mondd el neki.

Szerintem még örülni is fog neki, hogy nem feküdtél le akárkivel csak úgy, és hogy őt értékeled annyira, hogy vele viszont lefekszel.

2012. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki ugyanezt, amit leírtál! Ha így alakult, így alakult, nem tudsz ezen már változtatni. Az még külön jó pont is, hogy nem engedtél az ösztönöknek és nem csak úgy szexeltél, hogy kielégülj testileg. Nincs ebben semmi rossz, se nem szégyenlendő!! Ha értelmes párod van, megérti. Inkább az a szégyenletes, hogy manapság már az emberek ezt szégyenlik... persze nem mindenki számára erény, se nem dicsérendő, viszont elég sekélyes gondolkodásmódra vall, ha valaki emiatt a másikat az okok ismerete nélkül defektesnek titulálja.


Úgyhogy nyugodtan mondd el, még a nagy esemény előtt, talán meg is örül neki. De felnőtt fejjel már minimum tudnia kéne kezelni a helyzetet, legfeljebb jól meglepődik, mert valljuk be, nem éppen szokványos az eseted, dehát bármi lehetséges. :)

Különben pedig senki sem tökéletes!

2012. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%
3. "Utólag mondd meg." - Talán ezt a tanácsot nem kedvelték annyira a pontozók... ha már megmondja, mért utólag tenné? Legnagyobb marhaság lenne. Ha nem mondaná el, az pedig még annál is inkább.
2012. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Idióták.... Istenem.....-.- te meg... most mi van akkor ha szűz vagy.. jaj istenem.. Semmibaj... Lefeküsztök azt kész... ha szeret nemfog megharagudni... csomóba tett kézzel a sarokfele nézni..
2012. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!