Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Le szeretnek fekudni vele, de...

Le szeretnek fekudni vele, de hogy mondjam meg, hogy meg szuz vagyok? Es 31 eves? ( lany )

Figyelt kérdés
2 honapja jarunk, meg nem esett errol szo.

#azt tudja #hogy 31 vagyok. O 39.
2012. aug. 31. 00:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
mivel az ember feltételezi hogy egy nő 31 évesen nem szűz.
2012. aug. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Sztem inkább gyorsan lyukaszd ki magadnak valamivel (pl. fakanál), és ne blamáld magad vele!
2012. aug. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%
Utólag mondd meg. De ha kérdezi, ne hazudj, senkinek nem tesz jó az őszintétlen kapcsolat.
2012. aug. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

Én is azt mondom, h max utòlag szólj neki, a végén még ezzel fogod elriasztani

18/L

2012. aug. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Ne is szólj neki, szerintem először veszítsd el

egy örömfiúval. Én is hasonlóan tettem, csak lánnyal.



29/F

2012. aug. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Én is egyetértek ebben,hogy ne mondd el neki.Max. azt gondolja, hogy régen szeretkeztél mással,így egy kicsit be vagy szűkülve.Ne aggódj...
2012. aug. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

Én elmondanám.

24N

2012. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

En is inkabb azt mondom, hogy beszeld ezt meg vele. Azert a noknel fiziologiailag is mas a szuzesseg elvesztese, mint a fiuknal, egyutt jarhat bizonyos testi reakciokkal. Es akkor ott van persze a lelki resze is...


Ha erett, intelligens, bizalmon es szereteten alapulo kapcsolatotok van, es erzed, hogy ez a fiu tenyleg szeret teged es veled akar lenni, akkor biztosan megerto es turelmes lesz, nem fog emiatt kiakadni, maximum az elejen kicsit lassabban haladtok majd.

2012. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat !
2012. aug. 31. 11:08
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló vagyok, és felőlem lehet akárhány éves a csaj, mindenképpen jobban überelem a szűz társat, mint a - hogy is mondjam - szüzetlent. Nálam tehát 31 évesen is erény lenne, ugyanis az 1 életre 1 társ híve vagyok. Ha valaki amiatt szakít veled, mert szűz vagy, az meg se érdemel téged, úgyhogy annyiban javítom az előző saját hsz.-emet, h akár előtte is megbeszélhetitek ezt a dolgot; semmi értelme titkolózásban élni, hiszen a kapcsolat mindig az őszinte bizalomra kell, h épüljön. A hangsúlyt arra tettem, h ne hazudj! Csak azért mondom, mert 1-2 későbbi válaszoló kissé átértelmezte a hsz.-emet.


23/F


23/F

2012. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!