Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25+ fiúk, ti mennyit várnátok...

25+ fiúk, ti mennyit várnátok egy szűz lányra?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
23éve várok.
2012. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
max. 3 hónapot.
2012. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mókusgyilkos ***** válasza:

ez nem a kortól függ sztem :D

ha feltételezzük h korombeli [20 vagyok] és h a bnőm akkor sztem hamarabb felhozza ő a dolgot mint h nálam beteljen a pohár főleg azért mert a szűz lány kihalóban lévő állatfaj és én még 1et sem lőttem ki és már nagyon hiányzik a skalpok közül :D

2012. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 év, az én életem is véges mint mindenki másé.
2012. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kihalóban levő állatfaj, hát beszarás :)) de ha ez az állatfaj tartogatta a szüzességét, eléggé elbaszná az életét, ha csak egy lenne neked a sok közül, akit aztán eldobnál. így lesz belőle ribanc aki utánad átveri a normális pasikat. Egyébként meg lány vagyok és rám fél évet vártak.
2012. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdés miért kell rá várni, fiatal a lány, vallás, egyebek...! (?)
2012. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%

Nem foglalkozok szűz lányokkal, nem vagyok már gyerek.

24/F

2012. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez túl szabadon értelmezhető kérdés. Ha a csaj alig múlt 16 akkor többet mintha mondjuk 20 fölötti. Ha szebb és jobban tetszik nekem akkor szintén többet mintha kevésbé. Ha hülye nézetei és tinimesék uralják, de értelmes és meg lehet győzni a valóságról akkor többet, ellenben ha hülye és a hite meg a mendemondák és utópisztikus eszmék neki szentek akkor lehet hamarabb leírom mit halott programot.

Szóval 1-2 héttől max 1-2 hónapig várnék megfelelő intenzitás és kapcsolati haladás mellett.

27F

2012. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!