Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti lefeküdnétek a haverotokkal?

Ti lefeküdnétek a haverotokkal?

Figyelt kérdés
Szóval ő csak egy barát. Vagyis nemtudom mit érzek iránta.. és azt sem tudom hogy ő mit irántam, de viszont mindketten szűzek vagyunk.. (már kb megbeszéltük hogy hol meg mikor csináljuk.) de én tanácstalan vagyok. ti belemennétek?

2012. aug. 25. 07:52
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
mindketten 15.
2012. aug. 27. 09:12
 13/29 anonim válasza:
Akkor én nem ajánlom. Később valóban megfogod bánni, ha megteszitek.
2012. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
szerintem nem fogom megcsinálni:)
2012. aug. 27. 19:16
 15/29 anonim ***** válasza:

ma 19:16

Akkor csak én maradtam neked. :D ;)


Amúgy egyáltalán nem biztos hogy megbánnád, de valószínűleg beleszeretnél, vagy kevés kivételként nem. A barátságotok megváltozna bár az ilyen barátságokban eltemetve mindig ott fog maradni a vonzalom szikrája. Ez később is kipattanhat és az is lehet hogy elválnak útjaitok anélkül hogy bármi történne. Ha én lennék a srác tutira nagyon akarnám. Ha kihagynám mindig bánnám, de ez a z ő keresztje nem a tiéd. A kérdés a te részed. Akarod-e kívánod-e, mennyire, őt akarod-e vagy csak a bizsergést és ő van kéznél, vagy ő unszol te pedig barátilag akarsz neki a kedvére tenni.

Megbánni akkor fogod ha mondjuk bele szeretsz de ő megbánt és nem akarja. Ennek szerintem kicsi lehet az esélye. Megbánhatod még ha pl kitudódik és hátrányod származik belőle de ennek sem túl sok az esélye. Esetleg téged is meggyőztek hogy ez nem helyes, vagy hogy csak azzal akit szeretsz és elhiszed ezt a maszlagot és emiatt lesz bűntudatod. De az is előfordulhat hogy később egy jófiút fogsz ki aki azonban középkori eszméket vall és jobban értékeli a szüzességedet mint téged és elhiteti veled hogy az neki járt volna és emiatt beléd beszéli a bűntudatot. Ha nincs kényszer akkor szerintem nem lehet baj, max ha nem akarod annyira nagyon és a srác béna és neked fájdalmas lesz. Sok bizalom és ellazulás kell hogy el tudd engedni magad és akkor a fájdalom is minimális lesz. Szóval ez egy olyan dolog hogy a te dolgod, de úgy dönts hogy ismered a lehetőségeidet. Én mondjuk mindig azt mondom hogy egy tapasztaltabb partner szerencsésebb és jobb élmény, mert a "vak vezet világtalant" módszer sok zsákutcát rejt.

2012. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a bőválaszt:D
2012. aug. 28. 10:44
 17/29 anonim ***** válasza:

tegnap 10:44


Szívesen máskor is. :) Majd írd meg a végét. :)

2012. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
megbeszéltem vele, és nem feküdtünk le:D
2012. aug. 30. 21:37
 19/29 anonim ***** válasza:

tegnap 21:37

Mással se akarsz? :D

2012. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
öhm. még nem. xd
2012. szept. 2. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!