Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti lefeküdnétek vele?

Ti lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki azt mondta hogy elvenné a szüzességem,de van egy másik lány akit szeretek,viszont vele több mint valószínű hogy nem lesz semmi(nem csak szexet beleértve)szóval lefeküdnétek az első csajjal és figyelmen kívül hagynátok hogy szeretitek a másik csajt? 17/F
2012. júl. 25. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem. Gondolj bele, ha a csaj csinálná?
2012. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hogyha a másik nem tudná meg igen.de az akivel le kell feküdni jól nézzen ki nagyon is!
2012. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha azt a csajt szereted, akkor mért elégednél meg olyannal, akit nem szeretsz?! :/

Élvezetesebb egy olyan emberrel a szex, akit szeretsz is ... ;)

19/L

2012. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Nem, nem érdemes sietni vele
2012. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát, miért ne? Elvileg lányok is vannak, akik gyorsan elvesztik egy alkalmival, nehogy a barátjuk megfutamodjon, azért, mert szüzek.


Hallottam. Ilyenkor szeretik a barátjukat, mégis gyorsan lezavarnak egy gyors numerát valamelyik helyes haverral.:)

2012. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
csak nem valószínű hogy azzal a csajjal akit szeretek lesz e valami..őis tudja hogy szeretem..elvileg ő is szeret engem..de mégsem akar járni velem..nemtudom mért..:/
2012. júl. 25. 18:59
 7/19 anonim ***** válasza:

Ebben voltam 2 éve. De úgy, hogy 2 nőt is kihagytam!


Mára meg az akit szerettem teljesen átbaszott. Nem vagytok együtt, nem vagy köteles hűséget fogadni. Ha nem fekszel le vele, megfogod bánni.


Nekem mikor azt mondják hogy "szerelem" nemlehet akkora gyűlöletet érezni, mint ami eszembe jut olykor. Lehető legjobban ezt bánom, olyan hűséges voltam hozzá, hogy még csak eszembe se jutott, hogy mi lenne ha belemennék, csak az, hogy mi lenne, ha megtenném, és rájönne.

2012. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem sajnos..:/..még akkor is bűntudatom volt mikor egy idegen csajhoz odamentem a városban

ezt a lehetőséget meg nem tudom kihagyjam e..mert ez lesz az első nekem..legalább kicsit tanulnék..

2012. júl. 25. 19:06
 9/19 anonim ***** válasza:
Miért nem akar járni? Nem tudjátok megbeszélni valahogy?
2012. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Feküdj le vele. Egyszer élsz, és még időben vagy!


Később meg azért nem lesz kapcsolatod, mert szűz vagy. Hidd el. én 23 évesen veszítettem el 3 évig kerestem a páromat, addig minden lány elhagyott amint kiderült hogy még szűz vagyok. nehéz volt megtalálni a kivételt.

2012. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!