Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti lefeküdnétek így egy pasival?

Ti lefeküdnétek így egy pasival?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást, több mint 2 éve nagyon jól kijövünk egymással és az utóbbi pár hónapban találkozgattunk is, volt már több közöttünk. Van valami féle vonzalom, de nem vagyunk szerelmesek egymásba és nem vagyunk együtt. Én még szűz vagyok. Lefeküdnétek a helyembe a pasival?
2012. jan. 3. 18:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%
Én veled feküdnék le.
2012. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%

Ez attól függ..

Mennyi idős vagy te, és ő?

2012. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%

NEM!

Szerelem nélkül soha.

2012. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%

Én sem feküdnék le vele.

17/L

2012. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
Én sem.
2012. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha mindenki csak tiszta, őszinte szerelemből szexelne, vajmi kevés szeretkezésben lett volna része az emberiségnek.
2012. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

@ Lelkek Erdésze


Jó meglátás.


Az ember is csak egy "állat", egy ösztönlény. Egy kapcsolatban sem mindig a szerelem miatt szexelnek az emberek, hanem a szüksége miatt. Mert úgy érzik, hogy szükségük van a SZEX-re, és nem a másik félre.


A kérdezőnek: Neked annyiból másabb, hogy még szűz vagy. Idővel rájössz, hogy nem minden a szerelem körül forog. Sőt... De ezt majd a tapasztalat hozza magával...

Addig meg..szüzességet elveszíteni érdemes olyannal, akivel azért még szeretitek egymást. Csak hogy ne legyen oda az idill.. :D


21/L

2012. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
én is úgy feküdtem le szűzen a mostani barátommal, hogy nem voltam szerelmes. nem bántam meg. de ez szerintem helyzetfüggő. te érzed, hogy tényleg jó-e ez neked. szóval sztem k*rvára ne tőlünk kérdezd, ha meg igen, akkor nem vagy kész rá.
2012. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
ja meg szerintem a "valami féle vonzalom"nál azért több kell
2012. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 mountain válasza:
18.54! Végre egy nő aki egyenesen beszél, és beismeri. Nem hinti a rizsát! Szimpatikus! :-)
2012. jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!