Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti lefeküdnétek így egy pasival?

Ti lefeküdnétek így egy pasival?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást, több mint 2 éve nagyon jól kijövünk egymással és az utóbbi pár hónapban találkozgattunk is, volt már több közöttünk. Van valami féle vonzalom, de nem vagyunk szerelmesek egymásba és nem vagyunk együtt. Én még szűz vagyok. Lefeküdnétek a helyembe a pasival?
2012. jan. 3. 18:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

@ mountain


megszoksz, vagy megszöksz. :) A dolgok sokszor nem úgy alakulnak, ahogy azt a filmekben látjuk.. Meg kell szokni.. én megtanultam azonosulni ezzel..


De azért köszi :)

2012. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 mountain válasza:
Velem mondjuk senkinek sem szokása lefeküdni sajnos,úgy hogy én nem nagyon tudom,milyen az mikor valaki megkívánja az embert. Viszont el szoktam tűnődni, hogy egy nővel ketten lennénk egy lakatlan szigeten,mikor lenne az a pont amikor rám fanyalodna. :-)
2012. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 mountain válasza:
Ja, és mivel ott nem lenne sem hancúr bogyó,sem óvszer,hát egyszer csak.......:-)
2012. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
egyszer csak, mi?! :D
2012. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 mountain válasza:
Na mi? Teherbe esne. Aztán hogy kétségbe volna esve.
2012. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 mountain válasza:
Ott kellene megszülnie,hacsak addig nem jön hajó.- Kék lagúna...lá-lá-láááá :-)
2012. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hát ezek az utolsó válaszok... Nagyon hasznosak :D Köszi :)
2012. jan. 6. 13:40
 18/24 mountain válasza:

Jól van na!!! Ennyi örömem se legyen? Akkor válaszolok a kérdésedre,ha már így letorkoltál egy kis humor miatt.

Ha úgy érzed,annyira megkívántad,akkor tedd meg,mert szerelem nélkül is lehet szexelni,csak mivel az első ilyen élményed,beszéljétek ezt meg,hogy kellően finom,és óvatos legyen.

2012. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 mountain válasza:
Ja,bocs! Látom ott a D Még mindig nem tudom megszokni hogy ez egy vigyorgó fejet akar jelölöni.
2012. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Látod :D Nem rosszból írtam :P De köszönöm, hogy a kérdésre is válaszoltál :)
2012. jan. 6. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!