Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk ti lefeküdnétek a barátnő...

Fiúk ti lefeküdnétek a barátnőtökkel ha épp menstruál?

Figyelt kérdés
Most lesz az első alkalom a fiúmmal, de úgy néz ki, aznap még kicsit vérezni fogok. Fiúk ti lefeküdnétek így a barátnőtökkel? 1 éve vagyunk együtt. L17
2012. aug. 22. 12:36
1 2
 11/20 Kovács Pistike01 válasza:
51%
Én nem csak lefekszem olyankor az asszonnyal, hanem ki is nyalom, és utána a véres számmal ijesztgetem a gyerekeket...
2012. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feküdjetek le. Ismerősöm pl. majdnem megjárta így... azóta fejben tartja az asszonynak mikor jön meg. xDDD
2012. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Le.
2012. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
ha a lány menstrual NEM SZABAD szeretkezni ...nem azért mer nem akarja hanem azert mert ijenkor nagyon erzekenyek a dolgok odabent es a legkisseb surolasra is megsebesulhet ha pedig odabent megserul elkaphat a lany csomo fertozest ha meg nagyon behozsolod (ha hardcoreba nyomtad) belsoverzest is kaphat ...meg ha o benne is lenne tudom hogy hujeseg ezt egy fiunak mondani de ha szereted es nem akarsz neki bajt akkor inkabb te mondj nemet es magyarazd el ezt amit leirtam neki is.
2012. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
én nem
2012. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"de úgy néz ki, aznap még kicsit vérezni fogok" gyanítom, ez lesz az utolsó napja a menstruációjának és nem a kellős közepe, tehát kedves 14-es, van igazság abban amit mondtál, de ez itt most éppen nem hasznos!

egyébként ez lesz a legelső alkalom a barátoddal, és a szüzességed elvesztése is egyben? mert akkor inkább várj 2-3 nappal többet.

2012. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Én csak nyalnék, aztán ijesztgetnék mindenkit hogy én vagyok a Drakula.
2012. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Undorító vagy! Ráadásul egyből első alkalommal!

K*rva nehéz várni 1-2 napot?!

2012. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Undorító vagy te, kedves utolsó... apád meg figyelmetlen, hogy nem húzta ki időben...


Kérdező, ha a menzesz vége felé jársz, akkor nem gond.

Ha az elején/közepén, akkor inkább ne.

Egyébként 10 fiúból kb 2-t ha zavar...

2012. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Bízom benne, hogy nem fogja zavarni:)
2012. aug. 24. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!