Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az elsőt a csaj a fájdalom...

Az elsőt a csaj a fájdalom miatt nem is élvezi, vagy hogy van ez? (Bocsi ha hülye a kérdés, én pasi vagyok)

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 23:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban jókat írtok. Nekem kicsi koromtól kezdve azt mesélte anya is meg a nővérem is,hogy úgy fájt, hogy majd bele pusztultak, és nekem is fog, és mire oda került a sor, először nem is ment a dolog, mert begörcsöltem, utána meg rohadtul fájt. (bár nem véreztem). Orgazmusom sem volt vagy fél évig legalább( hüvelyire értem). Bele kell szokni ebbe, meg kiismerni a másikat és összeszokni vele. Máshogy nem megy, csak a mázlistáknak.

21/L

2009. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájt, pedig volt előtte petting meg a helyzet is jó volt. Sőt nekem rá még 2-3 hónapra is fájt az aktus, és itt vagyok most, már 2 és fél éve élek nemi életet és még most sincs aktus közben orgazmusom. Na erről ennyit. Minden nő másmilyen, és sztem nem vagyok egyedül. Akinek meg elsőre tök jól sikerült minden az meg legyen hálás érte mert nagyon sok lánynak sajna nincs így:(
2009. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!