Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az elsőt a csaj a fájdalom...

Az elsőt a csaj a fájdalom miatt nem is élvezi, vagy hogy van ez? (Bocsi ha hülye a kérdés, én pasi vagyok)

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

igen, így van, sőt lehet, hogy még az 1000rediket sem élvezi,és lehet, hogy még a 3.is fáj neki, mert minden nőnek meg kell tanulnia az orgazmust, nem úgy van, mint nálatok fiúknál, hogy jön magától.kell hozzá a megfelelő póz pl.

22l :)

2009. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Hogyne élvezhetné, én is élveztem, Az orgazmust megismered előtte maszturbációval, pettinggel. Ha sokat pettingeltél a barátoddal, akkor nagyjából tudjátok mire reagál a másik, ha kellően fel van a lány izgatva, akkor csúszik is eléggé, hogy ne fájjon. Nekem nem is fájt. De orgazmusom volt az elsőtől is.
2009. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor kedves Második te a nagyon nagyon szerencsések közé tartozol, de a nagy átlag nem ez!Amúgy kinek hogy..
2009. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak az elsőt...hanem a sokadikat sem élveztem. De nem adtuk fel, és egyszer csak összejött orgazmussal is.
2009. júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
én élvezni élveztem az elsőt,csak nem volt orgazmusom.De nekem nem fájt abszolút,mint ahogy itt sokan írják.
2009. júl. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Nekem már az elsőnél is volt orgazmusom kicsit fájt, de vérezni nem véreztem.
2009. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
80%
szerintem meg a lányok többségének azért fáj az elsö mert a sok kedves joakaro barátnö bemeséli neki h az elsö mindig fáj és vérzik is meg minden..tiszta horrorsztorit csinálnak belöle..a szegény csaj meg totál görcsöl és nem tud lazitani az jár a fejébe h fájni fog fájni fog fájni fog és persze h fájni fog ha ezt beszéli be magának...
2009. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nagyon-nagyon türelmes...ha szereted a barátnődet és ő is téged, sok-sok petting elötte, hogy el tudjon lazulni , akkor nem lesz semmi probléma élvezni fogja:)
2009. júl. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza is van az utolsónak meg nem is. Én kicsit haragudtam arra a barátnőmre, aki bemesélte nekem előtte, hogy annyira szörnyű még a 2. is, nagyon szar, rohadtul fáj és nekem is nagyon rossz lesz. Aztán amikor meg akartuk próbálni a barátommal az elsőt, mi történt?? Annyira begörcsöltem, hogy annyira összerándultam, hogy be se tudott hatolni. Szinte hozzám sem ért, és mégis iszonyatosan fájt még véreztem is, pedig még egy centire se tudta betenni!:O (Ez biztos, mert én is próbáltam, szóval ott volt a kezem és semmi nem ment be:S) Aztán az a bizonyos barátnőm ezek után is előadta, hogy most már én is látom, hogy milyen szörnyű. Aztán gondoltam egyet. Rájöttem, hogy én aztán senki miatt nem fogom elcseszni az elsőt, mert egyszerűen ha ennyire szeretem a barátomat, akkor már csak is jó lehet. Szóval leszartam mit mondanak mások, és nagyon jó volt. Viszont azért nem értek egyet az előző válaszolóval, mert azért úgy is fájt vmenyire, de a vége felé már fizikailag is elég rendesen élveztem, szóval nem kellett abbahagyni, mert annyira fájt volna vagy ilyesmi. Feszített. De egyébként én még most 1,5 év után is nagyon szűk vagyok és néha az elején nagyon feszít. De sokszor ezt inkább élvezem, minthogy fájna. Ezt azért írtam le, hogy fontos tanulság: ne hallgass senki másra, mert ez a te tested és ha megbízol a partnerben, akkor el tudsz lazulni.
2009. júl. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó előtti bocsi de gondolom ez kiderült:)
2009. júl. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!