Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok, a barátom 18...

14 éves vagyok, a barátom 18 nem akarok vele lefeküdni, de meddig mehetünk el?

Figyelt kérdés
Nem kérek trágár megjegyzés!
2012. aug. 13. 03:42
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Evelinke, aludj!!! 14 évesen még azt sem tudtam mi az a szex. De ha nagyon tudni szeretnéd, szerintem elég ha csak csókolózol vele, az neki is jó meg neked is, és nem "sok" (ennyi idősen). Ha nem akarsz gyereket szülni fiatalon, ajánlom hogy ne is szexelj!
2012. aug. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy pettingezhettek e? Talán az még belefér. Maximum. De vigyázz, mert keskeny a határ! Még szinte gyerek vagy.
2012. aug. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ágy széléig! És aludj!!!
2012. aug. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szinte, hanem gyerek is. De nem lehet mindent tiltani a mai fiataloknak. :( Maximum a csók meg a tapi belefér de több nem igazán.
2012. aug. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bátonyterenyéig minden féle képpen elmehettek, tovább ne nagyon. Ott azért forduljatok már vissza.
2012. aug. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szeva! ha a barátnőd 18 akkor ő má biztos sexelne de te meg fiatal vagy hozzá(a sexhez nem a csajhoz :D)
2012. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 piicur válasza:
100%

Én meg tudlak érteni. Vannak lányok, akik a te korodban sokkal érettebbek, mint a többiek, és így némileg idősebb pasikra buknak. ÉS, nem is vagy "fiatal" hozzá, átvitt értelemben.

DE, a szexel mindenképp várjatok! csók - tapizás ilyesmi... ;)

2012. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapest határáig, onnantól meg csak szülői felügyelettel.
2012. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!