Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hogy mondjam meg...

Szerintetek hogy mondjam meg neki hogy nincs mitől félni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 4hónapja járunk 17évesek vagyunk,és ő mondta hogy nem akar szexelni,amire nemis kérdeztem rá,csak mondta hogy nem akar,és azt is mondta hogy lehet hogy soha,mivel fél a szextől.Az előző barátai nagyon kihasználták,igaz hogy csak 1-2heteket jártak,de azt mondta hogy nagyon sokat kell várnom,éveket.Hozzáteszem én már nem vagyok szűz.
2012. aug. 5. 23:37
 1/5 anonim válasza:
Szia. Nem kell félned! Üdv.
2012. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értelmesebb?
2012. aug. 5. 23:41
 3/5 anonim válasza:

Ülj le vele egy hosszabb beszélgetésre és magyarázz el neki pár dolgot.Kérdezd meg,hogy mitől fél annyira és beszéld meg vele.

Amúgy tényleg csak azt tudod neki mondani,hogy nincs mitől félnie.mást nem tudsz maximum egy jó nagyot beszélgetni vele erről a témáról hátha feloldódik egy kicsit.

Sok sikert! (:

2012. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem beszélgetéssel kell elintézni.:) Ha szereted, mutasd neki, és ha ő is szeret, akkor egy idő után spontán leomlik a "gát", és meg fog kívánni téged. Legyél türelmes vele, legyél figyelmes, mutasd ki az érzéseid, és akkor menni fog magától, ha megvan közöttetek a "szikra".
2012. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehet nagyon kihasználni egy 17 éves lányt aki még szűz ?:D ezt még te se hiszed el :D ellopták a kedvenc babáját v mi?

Viccet félre téve. Ha igy gondolja ha ennyire fél akkor egy ideig biztos nem lesz szex.. 1-2 év :D

2012. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!