Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok szerintetek ez a...

Lányok szerintetek ez a gondolkodás így normális?

Figyelt kérdés
16 éves, szűz lány vagyok. Nem igazán szeretném ilyen korán elveszíteni. Az ujjazást hagyom a barátomnak, de akkor sem érzem azt, hogy készen állnék a szexre. Ez az ujjazós dolog sem jön be annyira, de ő szeretné, én pedig azt szeretném hogy neki jó legyen. A kérdésem arra irányulna, hogy szerintetek ha már ezt engedem, akkor le is feküdhetnék vele?
2012. aug. 4. 23:12
1 2 3
 11/21 Cinti9701 válasza:
hát ez hülyeség !! hogyan szakadna már át? :D hány éves a barátod 13? :D vagy csak nem járt be biologia órára? :D mikor töltöd a 18? :) szerintem csináld azt amit akarsz!! Szabad világban élünk ;)
2012. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
még csak most májusban lettem 16.
2012. aug. 5. 00:41
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen könnyen lehet hogy átszakadt, de hidd el hogy ez a fiú nem szeret téged, már ezt sem kellett volna vagy kellene hagynod. Nyugodtan várj amíg úgy nem érzed akarod, ez a srác egy barom. Amúgy Ö is szűz még?
2012. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok és még szűz, képzelheted hogy mennyire várom már h meglegyen az első és mégis, 4 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, de még csak petting volt, mert én(!) szeretnék még várni. Most jöhetnek az hogy maradi vagyok meg stb. de én szeretném előbb megismerni a barátnőmet teljesen, hogy mi a jó neki, hogy élvezi a legjobban és csak ezek után szeretnék lefeküdni vele, mert az a legfontosabb hogy Neki jó legyen!

A te helyzetedet nézve, szerintem kifogtál egy barmot aki csak magának szeretne örömöt, de az biztos hogy nem szeret téged úgy ahogy te azt gondolod.

2012. aug. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

És a barátod hány éves?

Amúgy nagyon nem mindegy, nem ugyanaz a kettő. Az ujjazás az még a petting kategória és ha te ezt sem élvezed, akkor a szex szerintem neked kifejezetten rossz lenne.

Te is érzed, hogy még nem vagy felkészülve a szexuális életre, ha ő ezt nem képes megérteni, akkor nem szeret igazán. Egy kapcsolatnak nem a szex az alapja, főleg nem akkor, ha az egyik fél tisztában vele, hogy még nem akarja.

Mond meg neki konkrétan és határozottan, hogy te erre még nem vagy kész, nem akarod elsietni és nem akarod még. Hidd el, hogy nincs mit veszítened. Ha ezért kiborul, cirkuszt csinál, esetleg szakít, akkor hosszútávon neked így lesz jobb.

2012. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
23 éves a barátom. Ő már egy jó ideje nem szűz és valószínűnek tartom, hogy mellé is lép mellettem.
2012. aug. 5. 18:29
 17/21 anonim ***** válasza:
Jesszus!!! Mért vagy vele???? Mi lesz késöbb ha most ilyeneket elviselsz????? Ébresztő kislány!!!!! Nem értem ö meg mért nem egy olyan lánnyal van aki már érett ezekre, érthető hogy ö igényli épp ezért nem kéne téged kihasználnia.....
2012. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
eleinte jól működött a dolog, csak már nem tetszik neki, hogy "játszom a szűzkislányt", erre mondtam hogy ha egyszer az vagyok akkor hadd játszam
2012. aug. 6. 11:28
 19/21 anonim ***** válasza:
Elég hülyén gondolkozik. Nem tudom, szerintem nincs nagy jövője a kapcsolatnak, mert nem ért meg, nem tartja tiszteletben a döntéseidet és ez nagyon fontos lenne.
2012. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Említettem neki, hogy ez így nem lesz jó, annyit felelt: ahogy akarod

Annyira nem fogom bánni ha kiadom az útját, mert nem szeretném ilyenre fecsérelni az időmet, ha tetszik neki jó, ha nem úgyis.

2012. aug. 6. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!