Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok szerintetek ez a...

Lányok szerintetek ez a gondolkodás így normális?

Figyelt kérdés
16 éves, szűz lány vagyok. Nem igazán szeretném ilyen korán elveszíteni. Az ujjazást hagyom a barátomnak, de akkor sem érzem azt, hogy készen állnék a szexre. Ez az ujjazós dolog sem jön be annyira, de ő szeretné, én pedig azt szeretném hogy neki jó legyen. A kérdésem arra irányulna, hogy szerintetek ha már ezt engedem, akkor le is feküdhetnék vele?
2012. aug. 4. 23:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem jelenti azt.

Érzel egyáltalán szexuális vonzalmat? Vagy annyira beléd égett a parancs, hogy egy bizonyos nem létező időpontig nem is fogsz?

2012. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

több mint 2 éve vagyok együtt a barátommal és egy hónapja feküdtünk le.

miután összejöttünk, nem sokkal később hagytam neki, hogy megujjazzon, de szex nem volt utána egy évig.

ha igazán szeret téged, akkor vár rád, ameddig kell!! nem kell siettetni!!!

17L

2012. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Nem feltétlenül! Akkor feküdj le vele, mikor te jónak látod! Az első alkalomnak különlegesnek kéne lennie, nem szabad kényszerből semmit. Amúgy ha te nem csinálsz semmit viszonzásul, akkor nem értem, miért csinálja, ha neked nem jó.

Ennyiből te is ujjazhatnád őt, ha neked ez örömet okoz, de neki nem...

2012. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ne feküdj le,legyen tartásod és ne csinálj ilyesmit azért,hogy neki jó legyen.Persze az ember megtesz dolgokat a párjáért,hogy boldog legyen,ezen alapulnak a párkapcsolatok,de van egy határ szerintem.Ráadásul ha szeret akkor megvárja azt amíg készen nem állsz rá és ha ezért szemre hányást tesz akkor csak annyit üzenek neki,hogy menjen a k. anyjába az ilyen és nem érdemel meg téged.

21/F

2012. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak azért vagyok ennyire tanácstalan mert volt aki mondta(köztük ő is) hogy ha már ezt csináljuk akkor már az nem oszt nem szoroz. Szerintem pedig igen.
2012. aug. 4. 23:27
 6/21 anonim ***** válasza:
Ezt sem kellene, ha nem élvezitek mindketten.
2012. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
El sem élvezek, csak őt izgatja, fájni is szokott utána rendesen..
2012. aug. 4. 23:34
 8/21 anonim ***** válasza:
Én az ujjazást sem engedném ha ennyire kellemetlen. Ha őt ez nem zavarja hogy fájdalmat okoz neked akkor nem menjen a pi..ba. Meg sem érdemel. Ha szeretne nem csinálná, és ne mondd hogy de szeret mert hidd el hogy nem igy viselkedik egy ember ha szeret valakit és nem erősködik. Nagyon önző a barátod csak magával törődik. Ne engedj neki mert nagyon meg fogod bánni késöbb. Ha nem vagy felizgulva és úgy ujjazgat még sérülést is okozhat bent, ahogy valószínüleg okoz is hogy fáj utána. NE ENGEDD NEKI.
2012. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Először is: ha fáj utána az azt jelenti, hogy nem vagy nedves, ami abból adódhat, hogy a leírtak alapján te ezt nem élvezed.

Másodszor: az ujjazás és a szex két nagyon különböző dolog. De ha szerinte ennyire mindegy, akkor megkérdezheted, hogyha nem oszt nem szoroz akkor mért annyira fontos?!

Az ilyesmit nem szabad eröltetni és siettetni.

Szerintem nyiltan és őszintén mond meg neki, hogy te ezt még nem szeretnéd. Ha tényleg szeret és számítassz neki, akkor nem a szex a fontos, hanem te és megérti. Ha meg nem akkor mehet amerre lát.

2012. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki hogy én igazából 17 éves koromig mindenképpen, de 18-ig azért jó lenne várni vele, mert...nem vagyok rá kész. Tudom, ha most tenném meg, nagyon megbánnám, és nem szeretném, hogy ilyen emlékem legyen az elsőről. De ő akkor sem érti, mert hogy az ujjazástól a szűzhártyám már úgyis átszakadt.
2012. aug. 5. 00:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!