Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normális gondolkod...

Szerintetek normális gondolkodás az hogy 16 évesen azon próbálok lenni hogy ha van arra egy mód hogy először az igazival szeretnék lefeküdni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mármint nem szeretnék egy éjszakás kalandokat,inkább ha majd valamikor lessz.Esetleg ha az 30 éves koromra lesz ,és előtte lesz valaki aki komolyabb akkor több mint valószínű.Irjatok véleményt
2011. márc. 6. 04:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne siess semmivel.Számolj.Mondjuk 16 évet éltél eddig.Az nem sok és benne van az is mikor nem is érdekelt ez az egész.Én 32 vagyok,19 évesen kezdtem a szexet.Azzal voltam először akit először igazán szerettem.Nem vagyok már vele.Sose bántam hogy nem volt előtte.Azt se bánom hogy ő volt az első.Rengeteg időd van még,várd ki azt akivel igazán szeretnéd.Ezt nagyon sokan szúrják el.Ha gondolod írj privátban.
2011. márc. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Norb66 ***** válasza:
Ez nemhogy normális, hanem a helyes gondolkodási mód. Őrizd is meg magad, nem kell mindenkinek megdugnia :)
2011. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azzal feküdj le aki bejön, valahogy ez adja magát :)

de a 16 év olyan korai nekem.. nem tom, én most 20 éves vagyok, én is 19 voltam az elsőnél, egy barátommal. azóta nem lettem szerelemmániás, hogy legyen kivel lefeküdnöm, de nem is hívok fel magamhoz minden szembejövő nőt.

hátszóval <-- na így nem kezdünk mondatot. szerintem csináld úgy, ahogy Te érzed, de ne valami külső nyomásra. és az igazira várhatsz, mert nincs :PPP

2011. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

EZ a nomális gondolkodás, nem az, hogy "szűznek lenni ciki". Bár nem csoda, hogy elbizonytalanodsz, a te korosztályod sajnos nagyon sok szennyet kapott már mindenfelől.

De 16 évesen hidd el, még nem is éltél, nagyon messze van még az, hogy elmondhatod magadról, hogy tudsz valamit az életről, de ez így normális, attól még hogy a többi képtelen várni, aztán 10 év múlva (és akkor is csak 26!) visszanéz és sajnálja, hogy túl nagylánynak gondolta magát, te még lehet normális.

Lehet, hogy ennyi idősen az ember inkább hallgat a kortársaira, de a "felnőttek" nem véletlenül mondják ami mondanak :)

2011. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon okosan gondolkodsz. Várd meg azt akit tényleg szeretni fogsz. Sajnos mamár átlagban 13-4 évesen veszítik el, helytelenül. Várj nem szabad elsietni
2011. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!