Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korombeliek! Szerintetek gáz,...

Korombeliek! Szerintetek gáz, ha ennyi idősen még szűz vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
a ti társaságotokban gáznak számít ha valaki 14 évesen még szűz? és nem is szeretné még legalább 1-2 évig elveszteni a szüzességét? vagy ha például valaki még nem jutott tovább a csóknál? én nem érzem magam gáznak, csak szeretném tudni, hogy nálatok ez hogy megy. :ddd
2012. aug. 2. 21:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Az a gáz, ha már nem szűz.


18/f

Thor, a villámok istene

2012. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Már bocs, de egy 14 éves még szinte gyerek. Ezek mire felnőnek teljesen ki fognak égni. Már nem lesz mit várjanak a párjuktól, nem is fogják értékelni.
2012. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

b@zdmeg hadjátok már magatokat 14 évesen..miért lenne gáz?????én is 14 vok mondjuk fiú de én se akarom elveszíteni mert sztem baromság és még simán ráér...

ha kiváncsi vagy a további véleményemre írj privit vagy hívd az alábbi számot: 067255854549565

984415641984894984984 :D

2012. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

1. A kérdésnél kiírod ,hogy "Korombeliek" de kort nem írsz oda. Szerinted honnan tudjuk mennyi vagy?

2. Nagyon buta lehetsz ha ilyen kérdést írtál ki.

3. Ha nem lennél buta ez a kérdés nem született volna meg.


Az a ciki ,ha 14 évesen valaki már nem szűz! De k*rvára! És hidd el ,hogy ők sem büszkék rá. Ha még most azok is később nem lesznek.:)) Van egykét ismerősöm...

És kit érdekel ,hogy mi számít gáznak vagy mi nem? Ugyan már... Mert ha valaki azt mondaná neked ,hogy tök menő ha valaki 10 évesen a város közepén dug ,akkor meg csinálnád? Mert ha nem akkor az gáz? Le se sz*rom ,hogy ki mit gondol, nagyon helyes ,hogy még pár évig az akarsz maradni, mert lehet sokan azt hiszik érettek hozzá, de nem azok.:)

2012. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

utolsó, köszi a számon hívlak, azon biztos elérlek:D:D:D


amúgy én sem tartom cikinek.. nem értem a többieket. az úgy oké, ha már régóta van egy kapcsolatban, (van ilyen, igen, ilyen fiatalon.) de csak azért, hogy meglegyen, szerintem is hülyeség..

2012. aug. 2. 21:22
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

Én keresztyén vagyok, a Biblia szerint minden házasságon kívüli szex BŰN!!! Gondolom téged ez nem nagyon érdekel, csak azért megemlítettem.


Világi barátaim szerint (még a legzüllöttebb családból származók szerint is) 14 évesen elveszíteni nem feltétlen gáz, de undorító, elsiettség. Vannak akik ilyenkor még épphogy elkezdtek serdülni. Biológiailag is inkább 16-17 éves kortól vagy ténylegesen alkalmas a szexre. Igaz előtte is lehet már, de ez olyan, mint a folyékony tojásrántotta: az íze megvan, de megérte volna jobban kisütni. (Ezt nem mi mondjuk, hanem a biológusok)

2012. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja bocsi előbb nem írtam oda, 15F
2012. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2012. aug. 2. 21:45
 9/20 anonim ***** válasza:
járunk?
2012. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
eltaláltad.
2012. aug. 2. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!