Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ti mit vártok el egy...

Fiúk! Ti mit vártok el egy szűz lánytól?

Figyelt kérdés
Mit vártok el? mit kéne csinálnia?? Eléggé parázok az elsőtől, félek h, elcseszem. És a másik kérdésem, 17 éves vagyok, de én nem szeretném magam ott alul csupaszra borotválni, bikini vonal az mindig csupasz, de teljesen soha nem szoktam magam borotválni. Ez az első alkalomnál undort válthat ki a pasiból, (v. belőletek ha ti lennétek?) Vagy normálisnak tekintitek..?? 17/L

2012. aug. 2. 16:35
 1/7 okoska31 ***** válasza:
100%

Ha formás a maradék, nincs vele gond.


Minden lánytól azt várom el, hogy adja át magát az élvezetnek, lazuljon el, ne legyen görcsös. Ez persze az elsőn nehéz, kivéve, ha nem csak azért akarod, mert el akarod veszíteni. Így már érthető, hogy mit lehet elvárni.


Egyébként praktikusan a szőr akkor van útban, ha konkrétan a nemi szervhez lóg, és az orálisnál zavaró lehet. egyéb helyen nem releváns.

2012. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szedd le mert ha nagyon szőrös az nemjó :( vagyha fazonra vágod akkor még jó is lehet :) és Szerintem egy szűz lánytól nemsokat kell elvárni a fiú ha nem szűz akkor tudja mit kell csinálni.
2012. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Minden lánytól azt várom el, hogy adja át magát az élvezetnek, lazuljon el, ne legyen görcsös."


Nagyon egyetértek. Annyi a lényeg, hogy ne görcsölj, és csak akkor feküdj le valakivel, ha nagyon szereted és kívánod. És semmiképpen ne azért, hogy túllegyél rajta.

2012. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a az eddigi válaszokat, és lécci most ne nézzetek analfabétának de a fazon mindenkinek mást és mást jelent... Jelen esetben, kedves utolsó, nálad mit?? Egy csíkban leborotválást?? Vagy te mit értesz ez a alatt??


És néha lehet az olvasni h, a pasik kikészülnek ha nő nem csinál más csak fekszik.Ez igaz? Bár én az elsőnél nem fogok hiéna ként ugrálni a pasin (kicsit szégyellős vagyok).... de nem is feküdnék úgy az ágyon mint egy fa darab, én is simogatnám, csókolgatnám. De miket vártok még el egy szűz csajtól? (ezen kívűl?)

2012. aug. 2. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát,szüzesség elvesztése környékén azt,hogy hallgasson rá,ha azt mondom így,vagy úgy nyomja ki a seggét,vagy ringassa a csípőjét,akkor tegye,hisz nekem több a tapasztalatom,tudom,hogy mindkettőnknek jobb úgy,utánna azt,hogy ne ribancosodjon el,ahogy a csajok többsége szokott.
2012. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy próbálj egy kicsit ráhangolódni a dologra, és parázni parázhatsz, de ne legyen rettegés, mert akkor agyrém lesz a dologból. Normális pasi ilyenkor nem várja egy lánytól, hogy miselvájldként lovagoljon rajta, de ha valami összejön közben, azért az nem hátrány. A borotválkozásról meg csak annyit, hogy a pasid borotválja magát, vagy nem? Csak mert vszeg tőled is azt várja, amilyen ő maga.
2012. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :) Azért még várok véleményeket!! :)
2012. aug. 2. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!