Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit vártok el egy olyan...

Fiúk! Mit vártok el egy olyan lánytól, aki már nem szűz, és tegyük fel, hogy ti még szüzek vagytok?

Figyelt kérdés

Annyira szüzek, hogy még pettingelni se pettingeltetek. Mit várnátok el a lánytól? Főleg, hogy ti is akarjátok a dolgot, de kicsit azért féltek attól a következménytől, hogy rámászósnak tűnnétek.


Hogy éreztessem a fiúval, hogy nem rámászós, és örülnék neki, hogy lefekszünk?

"Odalent" mire számít ilyenkor a fiú?

Minek örülne és mi tűnne úgy, hogy én mászok őrá?


2011. okt. 8. 22:19
1 2
 1/19 The Situation ***** válasza:
50%
jaj te kis buta. nem kell félteni a pasikat. nem cukorból vannak. mutass be neki mindent. remélem egy tapasztalt sexmániás 40es vagy :-)
2011. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok :D és ő meg 17 és fiú :D
2011. okt. 8. 22:22
 3/19 The Situation ***** válasza:
100%
bízzunk benne hogy ügyes vagy 17évesen is:-) mindent bele ne kíméld!!!
2011. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Én annak örülnék, ha fiú lennél.

SP voltam, sziasztok!

2011. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
te troll :D
2011. okt. 8. 22:29
 6/19 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy mit várunk el, mi attól még fiúból vagyunk, mindenesetre kerekedne a szeme az tuti.
2011. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan mássz először rá. Hidd el, nem fog visszautasítani. Utána már biztos ő is kezdeményezni fog a későbbiekben, de először 0 tapasztalattal nem fog, mert fél, hogy beég, mert te meg már tapasztaltabb vagy nála.


18F

2011. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
az, hogy kerekedne a szeme, jót vagy rosszat jelent? és így konkrétabban mire kerekedne a szeme? hogy belemegyek?
2011. okt. 8. 22:35
 9/19 anonim ***** válasza:
Zavarban lenne, azért "kerekedne a szeme", de élvezné a helyzetet hidd el.
2011. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Figyu nem attól függ hogy jó-e az ágyban valaki hogy szűz vagy sem. Én legelőször elmondás szerint iszonyat jól csókoltam és jó voltam az ágyban is és most is sokan ezt mondják.

Ne hallgass senkire, nyugodtan kérdezd meg hogy jó ha így csinálod, vagy máshogy hogy jó neked, esetleg hogy csináld stb. Legyél figyelmes, mindenkinek más jön be.


Nem szégyen megkérdezni hogy csináld, vagy hogy szeretné. Én mindig megszoktam a csajnak mondani, ahogy szeretné mondja mindig mert nem vagyok gondolatolvasó se olyan szexmasina hogy a kisujjamból tudjam hogy jó neki.

2011. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!