Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit vártok el egy olyan...

Fiúk! Mit vártok el egy olyan lánytól, aki már nem szűz, és tegyük fel, hogy ti még szüzek vagytok?

Figyelt kérdés

Annyira szüzek, hogy még pettingelni se pettingeltetek. Mit várnátok el a lánytól? Főleg, hogy ti is akarjátok a dolgot, de kicsit azért féltek attól a következménytől, hogy rámászósnak tűnnétek.


Hogy éreztessem a fiúval, hogy nem rámászós, és örülnék neki, hogy lefekszünk?

"Odalent" mire számít ilyenkor a fiú?

Minek örülne és mi tűnne úgy, hogy én mászok őrá?


2011. okt. 8. 22:19
1 2
 11/19 Iuventus ventus ***** válasza:

Az, hogy mit várnék el, sok mindentől függene.


Először is, mennyi idős a kapcsolatunk. A kapcsolat kezdetétől min. 4 hónap. Senki sem szeretné elveszteni egy olyannal, akivel megbánná.


Másodszor megértést és figyelmességet. Kicsit félnék, és ideges lennék, hisz ő tapasztaltabb mint én. Félnék, hogy nem leszek olyan mértékben kielégítő (a szó összes közvetlen és közvetett, átvitt értelmében) a számára mint amihez szokva vagyon. Így biztatást, valamint pozitív megerősítést, építő jellegű kritikát, és útmatatást, hogy mit hogyan, mikor csináljak.


Harmadszor kezdeményező készséget, hisz nem mernék oly módon kezdeményezni, mintha "egy szinten állnánk", vagyis az első lépéseket, neked kéne megtenni.



"Minek örülne és mi tűnne úgy, hogy én mászok őrá?" Pontosan annak örülnék a helyébe, ha rám másznál, ha már a kapcsolatunk eljutott a megfelelő szintre.



17/F

2011. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Személy szerint egy hatalmas nagy szopatást... :)
2011. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ugyan nem vagyunk együtt túl régóta, viszont nagyon-nagyon régóta ismerjük egymást. ismerem minden mozdulatát, ahogy ő is az enyémet, csak valahogy mindig "elkerültük egymást". de végre megtaláltuk egymást. és ez így nagyon fura helyzet, mert ismerjük egymást, nagyon szeretem őt, és látszik rajta, hogy ő is szeret, és hogy szeretne velem lefeküdni. ezért vagyok kissé bajban. és én mondjuk késznek érzem magam arra, hogy lefeküdjek vele :)
2011. okt. 8. 22:58
 14/19 Juan_Carlos válasza:
Annak idején én is így kezdtem. Csapasd neki keményen!!!!!négy!!!!44!
2011. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom mondani, amit írtam már korábban is, nem fogja bánni, örülni fog, de zavarban lesz. Viszont első alkalommal neked kell kezdeményezned így, hogy ő még teljesen tapasztalatlan, te pedig már nem. Magamból indultam ki.


18F

2011. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Menjél, és szopjad le szépen! Utána mennek maguktól a dolgok!
2011. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
ribanc
2011. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Forme17 válasza:
100%
hát ha nincs tapasztalata kicsit irányíthatod, nem fog ellenkezni az tuti, max ha nem tudja mit kell tenni, mondogasd neki, vagy ha bizonytalan, aztán ne csináld olyan gyorsan ha nem csak 1 percet akarsz :D
2011. okt. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

neked mennyi partnered volt elötte?

megvolt azóta?

2011. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!