Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki, hogy 19 évesen szűz vagyok?

Ciki, hogy 19 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Ez most komoly?

nem találkoztam még olyan pasival,akinek odaadnám magam...szép vagyok ,jó az alakom...stb...amikor mostanában ismerkedem és kiderül h szűz vagyok úgy érzem h elveszítem az érdeklődésüket...miért van ez?komolyan ciki nektek,hogy egy normális lány szűz 19 évesen?



2012. aug. 2. 15:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
sajnos a legtöbb fiatal hamar túl van ezen a dolgon,mert azt hiszik ettől nagyok lesznek. aztán utána rinyálnak,hogy átverték őket,már megbánták stb..
2012. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
én 18 évesen vesztettem el a szüzességem és előtte sokszor volt olyan, hogy hülyén éreztem magam, mert azt gondoltam én vagyok az egyetlen, aki még mindig szűz... de így utólag rájöttem, hogy egyáltalán nem bánom, hogy eddig vártam vele. hidd el ez jó dolog, ha nem érzed úgy, hogy itt az ideje annak, hogy elveszítsd akkor várj vele. mert ha egyszer elvesztetted, soha többet nem kapod vissza!
2012. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
az +B eléggé am te nem a Réka vagy? o.O
2012. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!