Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Zsozs16 kérdése:

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Július 14-én veszettem el a szüzességem úgy, hogy a párom nem védekezett de nem engedte belém. Az aktus után következő 52-dik napon be is vettem az esemény utáni tablettát. Rá egy hétre vérzésem volt pont úgy mint ha menstruációkor: görcs, egy hétig vérzés és pattanások megjelenése. Egy jó ideje meg sem jött, még mielőtt együtt lettünk volna. Most miután elmúlt zöldes-sárgás, kellemetlen szagú folyásom van. A tegnap fáradt voltam, fájt a fejem és a lábaim, ma nincs étvágyam sem. Reggel és este pisilnem kell. 16 éves vagyok. A terhességi tesztet holnap reggel akarom megcsinálni az első pisiléskor.

2012. aug. 2. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz, fogod magad, és elmész orvoshoz, mert leírás alapján más bajod is lehet.
2012. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
az aktust követő 52.napon?
2012. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha tényleg az aktus utáni 52. napon vedted be az semmit sem ér.. azért 72 órás tabi hogy 3 napon belül (mielőtt megtörténik a fogamzás) bevedd és megjöjjön hogy ezáltal megakadályozza a nem kívánt terhességet! de ez nem játék meg elég nagy hormon változásokat csinál a testedben főleg h 16 éves vagy
2012. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nagyokosok! július 14-e óta szerintetek eltelt 52 nap? Nyilván Második napon akart írni.


1. A párod védekezzen legközelebb.

2. Pontosan vezesd, hogy mikor menstruálsz, ne így, hogy "jó ideje". Ciklus.hu még mailt is ír, ha meg fog jönni.

3. Menj el orvoshoz, mert a zöldes sárgás folyás semmi jóra nem utal, vsz elkaptál a párodtól valami jó kis fertőzést.

4. Terhes vsz. nem vagy, de arról majd mond biztosat a teszt.


24/N

PS: Ha van kérdés, írj nyugodtan.

2012. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, 52. órát akartam íni.

Ma meg volt a teszt és negatív lett, hál`Istennek.

Azt nem tudom, hogy a jövő héten még csináljak-e egy tesztet.

Köszönöm a válaszokat. :)

2012. aug. 3. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha téged megnyugtat, csinálj, de szerintem felesleges, negatív lesz valszeg.
2012. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Reggel és este pisilned kell? Nekem naponta többször is! Szerintem valami csúnya fertőzést kaptál el kedves partneredtől..

Amúgy az a de nem engedte belém az semmit sem jelent,attól még lehetsz terhes.Attól h ő nem engedi szökik az magától is :-)

2012. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!