Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye ennyitől aligha lehetek...

Ugye ennyitől aligha lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Együtt voltam múlt héten egy sráccal, de mivel elmondtam neki, hogy szűz vagyok, tiszteletben tartotta ezt és nem mentünk el végig. Bugyiban, illetve boxerban szexeltünk, miközben ő meg is ujjazott. Azért vagyok gondban, mert ő elment és nem tudom, hogy magához nyúlt-e miközben engem

kényeztetett.

Mennyi az esélye annak, hogy terhes legyek?



2012. júl. 12. 12:39
 1/8 anonim válasza:
most a szx szempontjábol tök mindegy hogy bugyiban vagy anélkül csináltátok vagy sem. a kérdés az hogy televert e vagy sem!
2012. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A bugyiban és boxerben alatt mit értessz? Száraz sexszet, vagy benned is járt a pénisze?
2012. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. nem verte belém

2. rajta volt végig a boxer...abban élvezett el

2012. júl. 12. 12:42
 4/8 anonim válasza:
Hogyha kielégítette magát, és utána ujjazott meg, attól még nem hiszem hogy lehet, mert az ujjak nem olyan nagyok mint egy pénisz.De ha közösültetek, akkor az nem érdekes, hogy csak egyszer tette-e beléd, már akkor is lehet gyereked
2012. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tette belém
2012. júl. 12. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi lesz a gyerek neve?
2012. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Egy tudatlan liba,MEGINT!!

A bugyi és boxer szex az mi a sz@r? xd Az nem szex,hanem csak összeért textilen keresztül a nemi szervetek,ennyi az egész,EZ NEM SZEX! A szex az,ha beléd is dugja a péniszét.

Amíg ilyet nem tudsz,addig ne is próbálkozzatok...

Szinte 1:1000000-hoz az esélye annak,hogy teherbe estél.

Azért "spriccelnek" mikor elmennek,hogy jobban betudjanak jutni a spermiumok. Ha az ujja nem spriccelt,akkor még kisebb az esélye,de még úgyse valószínű,hogyha csak kicsit olyan volt a keze : DDD

Tájékozódj mielőtt bármit is tennél te buta(mondhatnék csúnyábbat is)!!!!

Már látom a következő kérdésed: Csak egy kicsit volt bennem gumi nélkül,lehetek terhes? vagy Az első szexet óvszer nélkül csináltuk,ugye nem lehetek terhes? vagy Menstruáció közben óvszer nélkül szexeltünk,lehetek terhes?

Vigyázz már magadra,nem kell még egy ilyen hülye gyerek..

2012. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lénike válasza:
0%- az esély!!:)
2012. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!