Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes ha?

Sziszuska kérdése:

Lehetek terhes ha?

Figyelt kérdés
Lefekudtem a baratommal,eloszor ovszert hasznaltunk,beléélvezett..majd letorolte magát ott lent,de utanna kicsit kesobb ovszer nelkul csinaltuk..nem ment el 1x semm ...de ha nem torolte le eléggé szerintetek atol lehetek terhes?
2012. júl. 31. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha előtte bekente libazsírral a kislábujját, akkor nem
2012. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. Meg ha le is torolte, maradhatott ondo a branerben, a kovetkezo menetnel meg lehetett elovaladek is.
2012. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, még akkor is ha letörölte, mert nem csak akkor eshet teherbe valaki, ha sperma kerül belé. Az előváladékban is lehetnek spermiumok. De nem sok esélye van. És nem túl gyakran marad meg az első terhesség. Észrevétel nélkül is megszakadhat.(két menstruáció között) Szerintem menj el nőgyógyászhoz és kérd meg, hogy írjon neked eseményutánit. ( drága lesz, de olcsóbb mint ha pelenkákat vennél)
2012. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és am ha elélvez benned azt a no eszreveszi? vagy ha csak az elováladék kerul belé azt erezni?Mert en nem ereztem semmit.
2012. aug. 1. 00:40
 5/9 anonim ***** válasza:
remélem teherbe estél, és jönni fog a gólyabácsi!
2012. aug. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előváladékot nem lehet érezni.
2012. aug. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
... megint egy tizenhároméves...
2012. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az elsőn szétsírom magam XD
2012. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
banyek, ha nem tudod hogy "működik" a szex, akkor miért csinálod? én sem kezdek atommeghajtású tengeralattjárót építeni, mert nincs hozzá elég tudásom...
2012. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!