Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Férfiak! -a mai világban...

Férfiak! -a mai világban mennyire fontos számotokra az, ha egy lány szűz?

Figyelt kérdés

Úgy értem számít ez még valamit vagy mindegy,hogy milyen a lány?

Megbecsülitek vagy kinevetitek?

Mennyit ér ma egy szűz lány a ti szemetekben?



2012. aug. 1. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyátalán nem fontos, max azoknak a kis.öcsű fiúknak akik azt hiszik így nyert ügyük van a lánynál mert tapasztalatlan, és nincs még mérce.
2012. aug. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok kisp.csű, sem vallásos, számomra mégis fontos, hogy szűz legyen a lány. Ez nálam elvi kérdés. Aki képes volt várni az igazira és nem összefeküdni mindenféle metroszexuális nyálgéppel, abban van tartás, annak van jelleme.


És éppen ellenkezőleg. Nem hiszem, hogy nyert ügyem van. Bennem is van tartás. Egy szűz lányra várnék akár 1-2 évet is, egy magát kérető ribancra, akin tizenévesen végigment a fél focicsapat a suliban és most megjátssza az erkölcsös nőt, aki nem akarja siettetni, attól felfordul a gyomrom.


Ez az én véleményem és most le lehet pontozni szokás szerint...

2012. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Szreintem szamit mert nemojannal csinalod akinn mar atment a fel falu hanem csak te voltal vele es szerintem az ijenket meg kell becsulni es nem kivetni:P
2012. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100% egyet ertek:P
2012. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mire házasságra kerül sor (25-30 körül) addigra már nem reális elvárás. Előbb meg bosszantó, ha pont egy olyan csajjal akadsz össze, aki azt a házasságig meg akarja őrizni.
2012. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nem fontos,de örülök neki ha összefutok eggyel!(na most ezt nem kell félreérteni)

amikor beszélgetek egy korombeli szűz lánnyal,akkor az megnyugtat egy picit,hogy vannak még normális lányok!

nem ciki az,ha valaki sokáig marad szűz!!!ezt jó lenne,ha felfogná minden fiatal lány,aki már 15 évesen azon izgul,hogy kivel tudna lefeküdni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hát fontos ha a spanokkal versenyzünk hogy ki vett el többet a dicsőségről nem is beszélve... De amúgy nem
2012. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló válaszában ott is a válasz. Mindenféle NEGATÍV diszkrimináció a szűz lányokkal azt a célt szolgálja, hogy az előző válaszolóhoz hasonló sportba.szók számára statisztikai adat légy.


Innentől minden fiatal lány saját döntése, hogy annak adja, aki valóban megérdemli, mert szereti őt, szerelmes belé vagy ő is csak egy statisztikai adat lesz valamelyik sportba.szó kis fekete noteszében.

2012. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!