Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 10. én vesztettem el a szüzess...

Cica15 kérdése:

10. én vesztettem el a szüzességemet, nem bántam meg meg semmi ilyen de egy picit parázok. Volt bennem egy kis alkohol és egy kis részlet így kimaradt. Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
A párom használt óvszert és nem is ment el bennem,de miután levettük a gumit lehet,hogy még úgy feküdt rajtam,hogy nem volt rajtunk ruha..ez az amire nem emlékszek.. És mivel ugyebár már az előváladéktól teherbe lehet esni ezért kicsit parázok.. Mivel még elég fiatalok vagyunk mindketten.. Holnap kéne megjönnie.. kérlek normális válaszokat adjatok. Köszönöm :) 17/L

2012. júl. 28. 12:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Megjött hál istennek :) Bocsi,de a keresztapa jelöltek már megvannak.. :DD És elnézést,akinek az idejét raboltam,meg azért is mert elfelejtettem szólni,hogy megjött :)
2012. aug. 3. 15:57
 22/23 anonim válasza:
óóóó nah mindegy :D
2012. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes,de a végén amikor rajtad feküdt pasid,akkor az már nem előváladék volt rajta,hanem maga a cuccos :-)
2012. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!