Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 10. én vesztettem el a szüzess...

Cica15 kérdése:

10. én vesztettem el a szüzességemet, nem bántam meg meg semmi ilyen de egy picit parázok. Volt bennem egy kis alkohol és egy kis részlet így kimaradt. Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
A párom használt óvszert és nem is ment el bennem,de miután levettük a gumit lehet,hogy még úgy feküdt rajtam,hogy nem volt rajtunk ruha..ez az amire nem emlékszek.. És mivel ugyebár már az előváladéktól teherbe lehet esni ezért kicsit parázok.. Mivel még elég fiatalok vagyunk mindketten.. Holnap kéne megjönnie.. kérlek normális válaszokat adjatok. Köszönöm :) 17/L

2012. júl. 28. 12:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett értelmes válaszokat :)
2012. júl. 28. 12:56
 12/23 anonim ***** válasza:
persze hogy nem vagy gyilkos.Az az óvszer volt.
2012. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

Annyira unalmas már,hogy csomóan előhozakodnak a biológiai órán oda kellett volna figyelned szöveggel....


Mi pl rohadtul nem tanultuk ilyesmit és ez nem a mi hibánk nem mi tehetünk erről.

Max annyit tanultunk,a női-férfi testrészeknél...és akkor elmondta a tanár,hogy ha behatol a pénisz a hüvelybe úgy lesz a gyerek.

De nem lovagoltunk 1 órát a témán hanem mentünk is tovább a további szervekhez,testrészekhez.


És még az óvszert meg sem említette a tanár.


És 100% biztos vagyok benne hogy nem csak ÉN nem tanultam erről BIOLÓGIAI ÓRÁN. De ha ennyi az anyag minden suliban ami nálunk is volt erről a témáról akkor a biológiai órát a felvilágosító órával keveritek.


ENNYI.


Amúgy szinte 0% az esély hogy terhes maradtál :)

2012. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó válaszoló az iskolák nem fordítanak eleget erre a témára,míg mások kioktató szöveggel "oltogatják" a kérdezőket és köszönöm a válaszodat is :) én is remélem,hogy nem lettem állapotos :)
2012. júl. 28. 13:58
 15/23 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 13:05-sel. Ilyen dolgokon tényleg nem lovagoltunk órákon keresztül, csak a sok buta kötözködő ember nem tud mibe belekötni. Úgy mint a drága 57%-os válaszolónk.


Nem hiszem hogy terhes lennél. Várj türelemmel, és legyél nyugodt. Ha egy picit is késne, akkor tesztelj.

21 L

2012. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2012. júl. 28. 22:56
 17/23 anonim ***** válasza:
Annál szomorúbb, akinek biológia óra, meg iskola kell ahhoz, hogy gumi nélkül például teherbe lehet esni...
2012. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát igen... a sok okoskodó...
2012. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2012. aug. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
ha gyereked lesz lehetek a keresztapa? :D
2012. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!