Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, ti hogy kezelite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ti hogy kezelitek, ha részeg a párotok?

Figyelt kérdés
Ha nem vagytok vele, és mondjuk neten beszélgettek, és elmondja, h. most épp részeg. Ti mit szoktatok ehhez szólni? Sajnáljátok vmilyen szinten, h. most milyen rossz neki, vagy azt mondjátok, h. ő tehet róla, vessen magára?

2012. júl. 12. 08:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ember részeg akkor jól érzi magát mit sajnáljak rajta. Azt sajnálom, hogy nem vagyok vele.
2012. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha OTTHON részeg, akkor azonnal meneszteném, mert alkoholistával nem tartom a kapcsolatot. Ha valamibuliban EGYSZER berúg, az még megbocsájtható, de ha otthon egyedül iszik, az az alkoholizmus elsö jele.
2012. júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer viselem el a párom részegen. Ezt ő is tudja (Szerencsére semmi kifogása ellene ,mert annyit sosem iszik). Egyszer, mert másodszor már nem kell hazajönni. Gyűlölöm azt, amikor valaki nem tudja tartani a mértéket. Egyszer megjártam egy ilyen pasival, többé nem vagyok hajlandó.
2012. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az ő baja, miért sajnálnám? :D Hát nem ivott helyette senki hogy sajnálni kelljen. Megbeszélem vele miért kellett ennyit inni és gonsodkodom róla hogy máskor kevesebbet igyon
2012. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha "értelmetlen" részeg akkor másnap lecseszem h legközelebb kicsit vegyen vissza. Ha csak szimplán részeg és önfeledten jól érzi magát, akár velem, akár a barátnőivel egy buliban, az miért zavarna?


3. , nemtudom ti hány évesek vagytok, de azért olyan hárpiával sem járnék aki mellett egyszer sem lehet lerészegedni a haverokkal, még jeles alkalmakkor is hisztiznél a részegség miatt?:D (pl legénybúcsú) ..örülj h találtál olyan f@szit aki ezt elviseli :D

2012. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én már agy 5 éve nem voltam részeg.
2012. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én röhögnék rajta egy sort, azt ennyi. Együtt élünk, úgyhogy másnap majd főzhetném a teát, meg a húslevest.:D
2012. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5. én (és valóban, szerencsémre a párom sem) tartja jó bulinak a részegséget. Szerintünk ez nem szórakozás, hanem önpusztítás. Az tény, hogy két ennyire különböző életstílusú ember nem illik össze. De ne versenyezzünk, hogy ki a nagyobb hülye, aki iszik, vagy aki nem. Nem vagyok hárpia. Előre tisztázom a játékszabályokat, amiket én elvárok és megkérdezem azokat, amiket a másik elvár. Lehet boldog és teljesen kiegyensúlyozott egy párkapcsolat alkohol nélkül is. Nem ülünk itthon egész héten, folyton megyünk valahová, tény, hogy nem bulizni.
2012. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jah, az lemaradt, hogy 28 évesek vagyunk.
2012. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legénybúcsú... nemrég hívták, el sem ment. Én kétszer is mondtam, hogy menjen, azt mondta, nincs kedve, mert csak a piálás megy majd végig, az meg nem az ő asztala. SZóval ennyit a hárpiáskodásomról :P
2012. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!