Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, ti hogy kezelite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ti hogy kezelitek, ha részeg a párotok?

Figyelt kérdés
Ha nem vagytok vele, és mondjuk neten beszélgettek, és elmondja, h. most épp részeg. Ti mit szoktatok ehhez szólni? Sajnáljátok vmilyen szinten, h. most milyen rossz neki, vagy azt mondjátok, h. ő tehet róla, vessen magára?

2012. júl. 12. 08:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én barátom nem szokott olyan részeg lenni, hogy a világát sem tudja, csak olyan jó kedve van tőle :D Ha bulizunk kb mind a kettőnk ilyen szinten van. Valamelyik nap írta nekem hogy most ittak a munkatársával valamit, elég sokat, de úgy voltam vele ha még írni tud normálisan nincs baj :D Én szeretem ha bulizunk és utána beszélgetünk, mert sokkal felszabadultabbak vagyunk, mint amúgy :)
2012. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Cica15 válasza:
Egyáltalán nem sajnálom,mert jól érzi magát.. meg se tiltom neki,hisz én is van hogy megiszok valamit mondjuk pár pohár boros kólát a csajokkal,míg ő a haverjaival összeül sörözni..van h a közös baráti társaságunkkal ott vagyunk és iszogatunk,de olyankor sincs semmi..tudom mikor mennyit iszik hisz elmondja meg látom rajta hiába vagyunk még csak 2 hónaposak de már régebb óta ismerem tehát én nem balhézok vele..minek egyszer élünk ^^
2012. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tegez ***** válasza:

"...Én röhögnék rajta egy sort, azt ennyi. Együtt élünk, úgyhogy másnap majd főzhetném a teát, meg a húslevest.:D ..."


Jó fej vagy !!!

2014. jún. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!