Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg ekkora bűn ha valaki...

Tényleg ekkora bűn ha valaki szűz?

Figyelt kérdés

A barátom (azaz most már volt barátom) szakított velem, mondván zavarja, hogy még nem voltam senkivel és ezért tapasztalatlan vagyok. Hiába kérdeztem, hogy van-e más oka, de azt mondta, hogy csak ez a baj, ezt viszont nem vállalja be, hogy szűz vagyok. Tényleg ekkora bajt jelent nektek fiúk, ha szűz lánnyal kell lennetek?


19/L



2012. júl. 17. 17:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mi is csak 1 hónapig voltunk együtt, én is örülök hogy megszabadultam tőle, pedig tök rendes fiúnak tűnt. Aztán megtudta hogy szűz vagyok, azután láttam rajta, hogy valami nem okés, de csak 1 hét múlva nyögte ki, hogy így nem vállalná be a kapcsolatot, mert ez zavarja. Komolyan ha egy másik lány miatt hagyott volna el, szerintem az kevésbé zavarna. Így most elég szar, hogy pont ez volt baj neki, de örülök, hogy nem feküdtem le vele, mikor alkalmam volt rá.
2012. júl. 17. 18:14
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan attól félt, hogy így nagyon sokáig kell majd várni, hogy ágyba tudjon vinni (akár esküvőig), és nem akart kockáztatni.

Szerintem is egy állat volt, ha tényleg csak ezért hagyott el téged.

30/f

2012. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem baj, sőt értékelendő. A barátod egysemmirekellő.


Mindenkinek el kell kezdeni valahol, a kor mindegy, de csakis szerelemben egymást megbecsülve szabad lefeküdni mással.


Remélem a leendő barátnőm is elfogadja, hogy szűz vagyok 23 FFI

2012. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy szűz lánnyla, manapság nehéz olyan lányt találni, aki még szűz és nem ment át rajta a félváros. :/
2012. júl. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igazából nem az zavarna, ha nem lenne szűz a lány, hanem az, hogy ahogy kezelik a szűz embereket.


Mintha nem lennének emberek, mintha bűnösök lennének, lenézik, lebecsmérlik őket...

2012. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
utólsó! ezt adom ... detto ez van nálam is :(
2012. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ki nézi le őket meg ki becsmérli le? pár idióta fa*kalap tudatlan gyökér maximum mit számít ezeknek a véleménye?csak egy buta idióta se*fej néz le valakit azért mert szűz.
2012. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!