Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt hazudtam hogy szűz vagyok,...

Azt hazudtam hogy szűz vagyok, de már nem. Szerintetek megmondjam az igazat a szerelmemnek?

Figyelt kérdés

Ő mormon és náluk szokás várni a nászéjszakáig.

Szerintetek hazudjak tovább? Ha megmondom az igazat, valószínűleg szakít velem.

19/l


2012. júl. 15. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

ha ő sem volt még nővel akkor gond nélkül hazudhatsz neki. Majd játszd el ,hogy nagyon fáj. Kérdezgesd ,hogy így jó stb...


Szerintem ne mond el.

21/f

2012. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hazugsággal kezded a kapcsolatot... mégis mit képzeltél... tök mindegy hogy mormon vagy akármi, ha szeret nem hagy el emiatt. Ha nem vagy neki elég fontos akkor meg hagy menjen.
2012. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, de mit mondok arra, hogy nem vérzem? :S
2012. júl. 15. 11:20
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
mond meg neki, hogy mástól szakadt át..nem minden nő vérzik. sportoltál?mert akkor arra is foghatd..
2012. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Inkább szakítás, mint semmi szex...
2012. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utána lehetne szexelni.
2012. júl. 15. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

Leírom az én sztorimat:

3 éve veszítettem el a szüzességem. Egyszer feküdtünk le a sráccal. A "kapcsolatnak" vége lett, nem részletezem, hogy miért, mert itt lényegtelen (összegezve annyi, hogy gerinctelenül lelépett). Aztán majdnem egy évig nem voltam "úgy" együtt senkivel. A 'majdnem egy év' után lefeküdtem a mostani barátommal. Ugyanúgy fájt, mint az első meg ésatöbbi.. és véreztem is eléggé. És azt hazudtam, hogy nekem ez volt az első alkalom. (mert féltem, hogy ez a srác is lelép). Azóta 2 év eltelt, együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. A ki volt az "első" téma pedig már (és szinte soha nem is volt) téma. És ha azt nézzük, nem is számít.

Ha most készülnél arra, hogy azt mondod neki, hogy szűz vagy, akkor lehet, hogy azt mondanám, hogy ne, de nem biztos. Ám mivel már ezt mondtad, hagyd szerintem. :) 19/L

2012. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
66%
Elárulom,sokan nem véreznek amikor elvesztik a szüzességüket. Pl. én sem.
2012. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha mormon kopt keresztény stb akkor már eleve a szakítást javasolnám mert az én értékrendemben összeegyeztethetetlen a középkori szexuális szokásrendszer és az értelmes emberi gondolkodás!


Te semmivel sem érsz kevesebbet nem szűzen!!!! Bárki mást állít, azt kerüld mert idióta!!!!


Valld be és kérj bocsánatot h nem voltál őszinte de többért ne!!!


29F

2012. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Igazából veled értek egyet, de szeretnék vele jövőt tervezni. Mormon pasin kívül nem sok esélyem van amerikai férjet szerezni. :S

2012. júl. 16. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!