Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok még, de kb. egy...

Szűz vagyok még, de kb. egy éve rászoktam a masztizásra, s mostmár napi szinten 3,4szer is kényeztetem magam. Nem ártalmas ez? 20L

Figyelt kérdés
Mivel csak a csiklóm izgatom, s nem újjazom magam, félek, hogy netán ezzel árthatok magamnak, pl. húgycső vége kiérzékenyül, netán vízelési gondjaim lesznek. Vagy ez hülyeség, nem lesz semmi bajom, ha gyakran csinálom?

2012. júl. 14. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz. Sőt... Csak magadon segítesz. Könnyebb lesz elérni az orgazmust pasival is, feltéve ha lesz bátorságod megmondani neki, hogy neked hol jó... :)
2012. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Csináld csak akár napi 20-szor, nem lesz bajod.
2012. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ettől semmi bajod nem lesz max. a belső részt sértheted fel ha durván csinálod.
2012. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz!
2012. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod. Miért nem keresel egy férfit inkább?
2012. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a napi 3,14 masztinak vagyok a híve.
2012. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

srácoknál inkább okoz gondot a rengeteg recsi (én is ezért parázok), nézz utána (maszturbal.blog.hu), de lányoknál max fáradékonyabb leszel sztem

f18

2012. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18/F én kényszer masztis lettem, nem tudom egyszerűen megállni. és hidd el ettől gond nem lesz :) magadon segítesz, ezt mindenki műveli, és sosem volt belőle baj. nálam 2-3 a nomrál (mármint egymás után, mert 1 ritkán elég) napi 20-30 at is lehuzhatsz mert azzal csak boldogab leszel ( láss engem ^^) nem rossz dolog, a kezed a leghűségeseb bbarátod... remélem még most is masztizol O:) (egy átlagos srác....)
2012. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
anya, ha valaki tüsszent azt mondjuk egészségedre? - igen. - és ha valaki rektálisan vérzik odalent akkor mit mondunk? - :O mától nincs több doktor hauz.
2012. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!