Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyász mit csinál az...

A nőgyógyász mit csinál az első vizsgálaton?

Figyelt kérdés
2007. aug. 17. 09:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

egy rutin vizsgálatkor: beszél veled pár szót, érdeklődik a sexuális életedről stb, felveszi az adataidat.

majd megvizsgál, ami nem fáj. segít majd, elmondja mikor mit csinál, valószínűleg csinál rákszűrést is, az sem fáj pár pillanat. mintát vesz a hüvelyedből. megvizsgálja a melleidet, nincs e bennük valami csomó. ha jobban érdekel a téma írd be a keresőbe, ott mindent megtalálsz.

2007. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
87%
igen csak ennyit fog kérdezzni meg csinálni!!
2007. aug. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
92%
nekem az első vizsgálaton semmit nem csinált csak kérdezgetett
2007. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nálam az elso vizsgálaton eloszor kérdezgetett,utána feldugta az ujját,megnyomogatta a hasamat és ennyi volt.nem volt gáz,szerintem nem kell tole félni...bár konnyu mondani,persze.tul kell rajta esni és kész.
2007. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
azért attól függ, hogy mikor mész első vizsgálatra? ha még szűz vagy, akkor végbélen keresztül vizsgálnak meg, ha meg már nem, akkor hüvelyen keresztül. a végbeles egy kicsit kellemetlen, el kell lazulni, de túlélhető. a másikról már írtak.
2008. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
és ilyenkor van kenetvétel is? az miért kell? mit szűrnek ki vele?
2009. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
72%

nekem 12 évesen muszáj volt elmennem, de azt az élményt...

nem elriasztani akarlak, de eltelt 4 év és én nem bírom azóta sem rászánni magam, hogy elmenjek!

2009. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nálam is ilyen vizsgálatok voltak mint ahogy az első válaszoló írta. Én nem voltam már szűz de nekem azért kellemetlen volt kissé... :/
2010. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagyok, többször voltam már nőgyógyászaton, mikor miért, de sosem matattak a végbelemmel semmit.
2010. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

18 éves lány vagyok, ma voltam életemben először nőgyógyásznál... Életem legrosszabb emlékei közé fogom sorolni a látogatást, a biztos... Az orvos és a két asszisztens úgy bántak velem, "mint egy húsdarabbal, amit felcsaptak a fekpadra", jól belém mártotta az egész kezét, megforgatta és kihúzta. Két másodperc volt az egész, de olyan mély dolgokat hagyott bennem, hogy nem igaz... Az asszisztensnő úgy beszélt velem, mint a kutyájával, az orvos meg még rángatott is. Este 21:28, és délután 14:00-kor voltam: még mindig fáj a méhem, és azóta rosszul érzem magam. Sírdogáltam is rajta egy kicsit, totál megszégyenítve érzem magam...

Természetesen ezek után is azt mondom, hogy fogok járni nőgyógyászhoz, mert muszáj vagyok, de nem oda, és nem ilyen nagy lelkesedéssel...

2010. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!