Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lesz ha nem sikerül?

Mi lesz ha nem sikerül?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a barátom 20, két éve járunk és már jó párszor próbálkoztunk a szexel, de én mindig ellöktem magamtól, pedig több mint egy órán át izgatott és már rendesen benedvesedtem. Én még szűz vagyok, ő nem és nagyon türelmes velem, de különböző aggályaim vannak. Első sorban tartok attól is, hogy ha nem érek el orgazmust vagy valamit rosszul csinálok, akkor teljesen kiábrándul belőlem. Tehetek valamit ez ellen?

Előre is köszönöm.



2012. jún. 25. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Bízzál magadban,és a párodban.Ne görcsölj rá,ne tervezd meg,egyszerűen hagyd hogy megtörténjen,ha két éve együtt vagytok biztosan szeret Téged,és biztosan óvatos lesz,segíteni fog.Orgazmusa sok nőnek nincs először de valakinek többedik alkalommal sem ne görcsölj rajta,érezd jól magad vele,szeressétek egymást,vágyjatok egymásra az a lényeg.
2012. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dia90' válasza:
Ritka az, hogy a nőnek már első alkalommal orgazmusa legyen. Az első ritkán szokott a legjobb lenni. Attól ne félj, h valamit rosszul csinálsz, mivel ez az első alkalom lesz, a barátod is jól tudja. Bátran mondd neki közben, hogy mi esik jól neked, figyeljetek egymásra és ne görcsölj, akkor sztem nem lesz gond. :)
2012. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem a mai segítségekkel kezd visszabillenni a lelki világom, ugyanis tegnap is elutasítottam. Még egyszer köszi.
2012. jún. 25. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Meg nem vagy kesz ra. Ha te lennel a pasi, es kerdezned, hogy hogyan erhetne el, hogy ellazulj, es tenylegesen akard, azt mondanam, hogy ne is probalkozz.

De ezt tanacsolom neked is, vagyis nektek, hogy ne is probalkozzatok, fuggesszetek fel a temat. Majd ha te teped le rola a gatyat, na, akkor kesz vagy:

Nalam mukodott. Nem probalkozott baratom, 21 voltam, elotte nem gondoltam, hogy akarok barkivel is, egeszen addig a pillanatig ugy ereztem, hogy nem allok keszen ra. Fekudtunk az agyon es csokoloztunk, simogattuk egymast, es egyszercsak azt vettem eszre, hogy huzom lefele a gatyajat. Megkerdezte, hogy akarom e tenyleg, es en gondolkodas nelkul ravagtam, hogy igen, es akkor dobbentem ra, hogy akarom. :D

2012. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!