Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek ilyen szűk? A barátom csak az egyik ujját dugta be még, de már így is őrülten fájt és mi lesz késöbb? Már próbáltam pár dolgot, de még a tampont se sikerül használnom:S L/16

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
A pina tágulékony, csak a folyamat fájdalmas.
2009. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

A hüvely fala tiszta izom, ami meg is feszülhet, el is lazulhat. Gondolj csak bele, ott egy kisbabának is ki kell férnie. Ha fáj, annak két oka lehet.


1. Görcsölsz, mert félsz, izgulsz. Ilyenkor megfeszülnek az izmok, és nem tud a hüvely tágulni.


2. Elkaptál valami fertőzést vagy gombát (akár nyáron a strandon, vagy egy wc-n), amitől a hüvelyed be van gyulladva, és érzékeny a fala. Mivel azt írod, őrülten fáj, én erre is látok esélyt. Talán érdemes lenne felkeresned egy nőgyógyászt. Ha tényleg ez a baj, akkor az orvos ad rá valamilyen gyógyszert, és semmi perc alatt meggyógyulsz. :)


Ha pedig az első eset áll fenn.. hát, akkor rengeteg türelemre van szükség, és hogy tökéleteseb bízzál a párodban, mert csak ezek segíthetnek ellazulni. Meg az is hasznos, ha nincs semmi zavaró körülmény (pl. hasznos lehet, ha nincs otthon senki, vagy legalább be tudjátok zárni az ajtót, stb).


Sok sikert!


L/21

2009. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kezdd a tamponhasználattal a gyakorlást.

az első röviden és tömören elmondta a lényeget :D

de bennevolt minden fontos.

2009. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Későb mi lesz? Hát akkor már jobb lesz. Tágulni fog. Amúgy ott majd egy gyereknek is ki kell férni szóval egy kis hímtag ahozképest semmi. Ne agódj. Csak lényeg hogy ne hirtelen hanem szép fokozatosan apródonként tágítsd. Magadnak is csinálhatod mikor egyedül vagy. Legaláb kitapasztalod a tested.
2009. nov. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A behatolást előzze meg hosszas petting, hogy tökéletesen ellazuljon, na meg ha már izgalmi állapotba vagy akkor nem is fog annyira fájni:)
2009. nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a tampn se fér be, akkor szerintem tudid a vaginizmus.


Olvassátok el ezt mind a ketten: [link] és hasznosítsátok, ami ott le van írva. Nekem 3 hét latt megoldódott a problémám, amikor nekiláttunk az itt felsorolt gyakorlatokat elvégezni. Azóta se tért vissza a fájdalom és a hüvelygörcs.

2009. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!