Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy férfi dezodor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy férfi dezodort kell használnom?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és minden női dezodorral próbálkoztam, de egyik se jó, annyira hogy 3-4óra után nagyon erősen izzadok és büdös is leszek (de már a gyógyszertáritól kezdve mindent kipróbáltam egyik se jó). Igen és fürdök is:) Beszélgettem erről egyik haverommal és azt mondta próbáljam ki az övét, és már más ötletem nem volt, így kipróbáltam. És jó, egyáltalán nem izzadok tőle! Nagyon nincs férfias illata, de ha van is a parfümömet lehet érezni csak (erre azért figyelek:) De akkor is, nem gáz ez? Hogyha valaki meglátná....
2011. jan. 24. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ki nem szarja le ki mit gondol arról hogy neked így jó?:O ki látná meg ?:D otthon fújod magad. ;)
2011. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, pl az Axe-ból az antihangover meg a rise up tiszta citromos, meg nem lehet mondani hogy nem női
2011. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem gáz szerintem, én is használtam sokáig férfi dezodort. Egyszerűen a frissebb illatokat szeretem. És nekem is jobb volt, mert a legtöbb dezodorral én is büdös vagyok.

Amit használtam (férfi) megszűnt, akkor váltottam a secret-re (női) az egész jó volt.

Amúgy, meg ki venné észre és hol?

Keress olyan férfi dezodort, aminek nem túl feltűnő a doboza, ha pl. öltözőben is használod és téged zavar.

De szerintem nem ciki.

2011. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem gáz, ha bevált, akkor használd azt, a kutyát nem érdekli milyen dezodort használsz.
2011. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

nincs annak a márkának női változata? vagy próbáld meg kideriteni miben más az, mert a "hatóanyag" ugyanaz szokott lenni, csak az illatanyag más, szerintem, szóval tuti megvan a női megfelelője :)

am sztem nem gáz...

2011. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer akartam venni egy vanília illatú parfümöt, de rámszóltak, hogy női.. Átmentem a másik oldalra és vettem egy ugyanolyan illatút, csak férfit.
2011. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez a problémám:S amugy milyet használsz(kérdező)?

:)

2011. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Old speist (nem tudom, hogy kell írni), és nem tudom, eddig nem találtam női változatot belőle, de nekem ez bevált. Am. pont az a baj, hogy elég feltűnő a doboza, és pl. akkor látnák meg, hogy azt használom amikor barátommal alszok :/
2011. jan. 24. 13:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz! sőt gondolj csak bele ha valakinek van egy kis esze aki meglátja hogy férfi dezodort használsz annak nem az lesz hogy "hú férfi dezodort használsz és akkor kinevet" hanem hogy igényes vagy, mert sajnos csak ez a megoldás segit, de törödsz magaddal!
2011. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Aki hülye, beszól, aki nem, nem.

Figyelj, van, aki meg bokszeralsóban alszik. ;)

Én meg férfitusfürdő + sampon kombót használok, mert utálom a nőknek szánt termékek túl édes, állandóan gyümölcsös illát. Blöe.

19/L

2011. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!