Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a smárolástól. Mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a smárolástól. Mit kell csinálnom a nyelvemmel, mi lesz, ha nem sikerül?

Figyelt kérdés
2007. aug. 28. 09:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Ahogy kivezsem a szavaidból te még nagyon fiatal lehetsz.

Még nincs élményed ezzel kapcsolatban. A legjobb amit tehetsz, hogy beleviszed az érzésedet, és sodródsz az árral csak kövesd a párodat és ne izgulj annyira. hidd el nem lesz semmi baj.

2007. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Jön az ösztönösen ne aggódj.
2007. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Hu mennyire ismeros:)de most mar mosolyogva gondolok vissza. Ha tapasztalt a pasid, es szerintem az, akkor hagyd h vezessen. Batran nyisd ki a szad mikor kozeledik es hozzader. Az elso lehet nem lesz tokeletes, de par probalkozas utan belejossz es erezni fogod hogyan kell. Ne aggodj:)
2007. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Tedd fel újra a kérdést úgy, hogy azt is elárulod: lány vagy-e vagy fiú, s tapasztaltabbnak hiszed-e a partneredet csók terén önmagadnál.

Az eddigi válaszadók ugyanis eleve feltételezik, hogy a partered tapasztaltabb, s a teendők is kissé másak, ha fiú vagy annál, mint amit idáig írtak.

2007. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Nincs is annál szebb mint felfedezni a dolgokat.

Egyre vigyázz, ha lány vagy: ne legyél hevesebb mint a férfi.

(És vigyázz,hogy ne legyen büdös a szád)

2007. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Nyisd ki puán a szád. Ne tátsd, ne szorítsd össze, ne csücsöríts, csak lányan nyisd szét. Tapaszd rá finoman a párod szintén lágyan elnyíló szájára (ha ő is várja a csókot akkor ösztönösen ezt fogja tenni de ha tapasztalatlan és ikedt akkor lehet, hogy nem. Ha nincs nyitva a szája akkor lágyan kóstolgasd, szopogasd az ajkait. Erre valószínűleg ő is ezt fogja tenni. Akkor finoman tild be a nyelved a szájába, és ott kalandozhatsz erre, arra. Simogasd a nyelveddel a nyelvét, a fogaot, a száját belülről. Finoman csináld, ne úgy mint egy habverő, vagy betonkeverő. Mintha gyümölcsöt szopogatnál. Finoman harapdálhatod is az ajkait. ;) Élvezd amit csinálsz! :))

Ha nem sikerül... sikerül legközelebb. Én rettenetesen béna voltam elsőre. :DDD Annyira melepődtem amikor a fiú megcsókolt, hogy csak ültem minr egy darab szerencsétlenség. A másodiknál már nagyon tetszett nekem a dolog. :)))

2007. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Ne félj, menni fog!;) Őszinte leszek, én is tartottam az első smárolástól mert nem tudtam elképzelni hogy kell csinálni pontosan. De amikor eljött az alkalom mégis tudtam, valahogy jött magától az egész.

Pedig amikor megtörtént életem első smárolása egyáltalán nem is számítottam rá, de egyszer csak közelebb lépett a srác hozzám..és szinte már csak azt éreztem hogy a nyelve az én számban van!:)

2008. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sziia.

Ezen nem kell aggódni.Ez természetesen jön:)

2010. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

emlékszem én is mennyit stresszeltem ezen először. de tényleg jött magától, ne aggódj, menni fog.


19/F

2010. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!