Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vegyem el a szüzességét?

Hogyan vegyem el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Ma megkeresett egyik lány barátnőm (nem vagyunk kapcsolatban, de elég sokat beszélgetünk, barátok vagyunk), hogy szeretné, ha én venném el a szüzességét. Kicsit ledöbbentem, mert azt hittem már volt fiúval (17 éves), de azt mondta, hogy én lennék az első, és megbízik bennem. Még nem tudom mit csináljak, nem mondtam neki konkrét választ. Én még nem voltam szűz csajjal és szeretném megkérdezni, hogy ha elvállalom és arra kerül a sor, akkor mire figyeljek, hogyan csináljam, stb?
2012. jún. 22. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Huh,hát anno 10 évvel az én pasim sem volt még szűz lánnyal én voltam neki az első.Finoman csinálta,kicsit óvatosabban,lassabban,nem vadulva.Az sokat jelent ha megmondod neki,hogy bármi gond van,szóljon és leállsz.Amúgy ennyi,ha figyelmes vagy,baj nem lehet!
2012. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!